Maltepe Çilingir Kale Kilit

Maltepe Çilingir

Maltepe ilçesi ve genelinde bulunan yakın semtlere çilingir hizmeti veriyoruz. Firmamız Tekin Güvenlik Sistemleri olarak bir çok Kilit ve Güvenlik firmasıyla yetkili ve özel servisliğini yapmakta olup bir çok kilit probleminizi gerek garanti kapsamında gereksede garanti dışı servislerinizde çözüme kavuşturuyoruz.

Maltepe Kale Kilit satış ve servisliğinide üstlenen firmamızda bir çok Kale kilit modelini bir arada görebilirsiniz, ürünlerimizin hepsi 2 yıl garantili olmakla birlikte tenik ekibimizden veya Maltepe Çilingir firmamızdan çağırdığınız her çalışanımız sizlere yetki belgeli hizmet sunmaktadır.

Servisini Yaptığımız Başlca Kilit Firmaları şu şekilde sıralanmakta,

Maltepe Kale Kilit

Maltepe bölgesinde Kale Kilit Satış ve servisliğini yapan firmamız Kale kilidin bütün özel ölçü kilitlerini ve servis hizmeti sağlanmaktadır. Gece Çilingir Hizmeti ve Yetki belgeli çalışanlarımız Maltepe Kale Kilit olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Stoğumuzda Bulunan Bazı Kale Kilit modelleri;

Kale Cec Barel

Kale 35-10-45 özel ölçü 90 mm barel

Kale 30-10-45 özel ölçü 85 mm barel

Kale 40-10-40 özel ölçü 90 mm barel

Kale 26-10-50 özel ölçü 86 mm barel

Kale 45-10-40 özel ölçü 95 mm barel

Maltepe Multlock Kilit

Maltepede güvenlik sistemleri bünyesinde bulundurduğumuz Multlock Kilit Yüksek emniyetli Çelik ve Ahşap kapı sistemleri sunmaktadır.Multlock’un birçok barel çeşidi elimizde bulunmakla beraber en çok tercih edilen modelleri Maltepe Multlock Kilit olarak sizlere özetleyelim

Multlock 7*7 KGB

Multlock İnteractive Çarklı Kilit

Multlock İnteractive Kilit

Multlock İntegrator Kilit

Maltepe Fayn Kilit

Bir italyan Markası olan Fayn Kilidi Türk yatırımcılar kendi bünyesine katarak bir Türk Kilit firması haline getirip türkiye pazarında önemli pazar payı elde etmiştir. Fayn Kilit bayii olan firmmızda Maltepe bölgesinde Fayn Kilit modellerini ve anahtar çeşitlerinin bir çoğunu bulma imkanına sahipsiniz.

Maltepe Fayn Kilit olarak

Fayn Tuzaklı İkili Kilit FK 302 FMTS fiyatı 250 TL

Fayn Tuzaklı kgb Kilit FK 302 FT fiyatı 120 TL

Fayn Tuzaklı kgb Kilit TUTAMAKLI FK 302 FMT fiyatı 130 TL

satışı ve servisi yapılmaktadır.

Maltepe Rana Kapı Rana Kilit (Rb Locxis Kilit)

Maltepe çilingir olarak rana Çelik Kapı ve Kilidin Yetkili servisliğini yapmaktayız. 7/24 sınırsız servis hizmetimiz hem maltepe bölgesinde hemde istanbul genelinde yapılmakta olup bu bölgede tüm servislerin hizmetini vermekteyiz.

Rb Locxis Kilit çarklı Kilit

Rb Locxis Kilit interactive kilit modelleri ile satışlarımız devam etmektedir.