Oda Kapısı Kilitleri Nasıl Açılır?Oda Kapısı Kilit Fiyatları

oda kapısı kilitleriOda Kapıları Amerikan panel kapılar ve Ahşap Kapılar olarak iki şekildedir. Bu kapılarda kullanılan kilit mekanizmalarda birbirinden bağımsız ve birbirinin yerine uymayacak özelikte kilitlerdir. Son zamnlarda klasik oda kapı kilitleri nin dışında özellikle yeni yapılan binalarda otel tipi kilit mekanizmaları kullanılmakta olup bu kilitler hem görsel olarak hemde ekonomi olarak diğerlerinden daha çok tercih ediliyor.

Oda Kapılarında Maymuncuk Anahtar

Fakat Otel tipi kiltler Amerikan panel kapılarda  sanılanın aksine çokta kullanışlı olmayan ve kullanıcıları çileden çıkartan bazı aksaklıklarda beraberinde getirebiliyor. Kullanım olarak otel tipi kilitler arkadan bir düğme sayesinde basılıp kilitlenir. Açmak için ise dışarıdan anahtar yardımı olmadan kesinlikle açılamaz işte tamda burada sorunlarla karşılaşıyor müşterilerimiz.Çünkü genelde evdeki afacan çocuklarımız oyun amaçlı veya meraktan bu kilitlerin arka kısmındaki butona basıp kapıyı kapatıyorlar eğer anahtarınız dışarıda yoksa bu sefer sizler internette otel tipi amerikan kapılar nasıl açılır? diye googledan yardım talep edebiliyorsunuz. İşte böylesi durumda amerikan tipi kapıları elinize alacağınız küçük bir toplu iğne yardımı ile de açılabilir veya çok zorlayıcı gelirse bir çilingirden ciddi bir yardım alabilirsiniz. Bu tarz amerikan kapı kilit fiyatları  120 tl ile 220 tl arasında değişmektedir.

Diğer bir oda kapısı kilit modelleri kale Markadır. Kalenin En çok kullanılan 151 r kale ekstra oda kapısı kilidi fiyatı 75 TL dir. Bu model Eski sistem anahtarlı model oda kapısı kilitleri olup , sağlamlık ve kullanış olarak amerikan panel kapılardan katbekat üstündür. Firmamızca oda kapısı açma fiyatları  standart 80 tl olup çağrılan mesafeye göre 10 tl ile 20 tl arasında fiyat farklılıkları olabiliyor. Acıbadem kilitli  oda kapısı açma işlemini acıbadem caddesindeki ofisimizden yapabilirsiniz. Yine Bu bölgemize yakın olan Koşuyolu kilitli  oda kapısı açma işlemin acıbadem ofisden destek alabilirsiniz. Kadıköy kilitli  oda kapısı açma işlemlerinide acıbadem merkezli ofisimiz destek vermektedir. Göztepe kilitli  oda kapısı açma servisini göztepe bölgesindeki gezici servisimiz yardımcı olup telefonu 0535 738 51 65 dir. Erenköy kilitli  oda kapısı açma işlemini yine bu bölge ve numaradaki arkadaşlarımız destek olmakta olup 7/24 Çilingir talep edebilirsiniz. Feneryolu,Kalamış kilitli  oda kapısı açma ve Caddebostan kilitli  oda kapısı açma servisine yine aynı gezici servisimiz hizmet vermektedir.Yalnız Moda Bölgesinde bu tarz sorunlarla karşılaşan müşterilerimizden ricamız 0216 340 40 20  numaralı telefondan Moda kilitli  oda kapısı açma Çilingir destek hattını arayarak bilgi almalarıdır. Ataşehir Merkezde Böyle bir sorun ile karşılaşırsanız Ataşehir kilitli  oda kapısı açma Çilingir servislerini Ata 3-4 blok dükkan 23 den çilingir servisi hizmeti alabilirsiniz. Genelde öğrenci müşterilerimiz yoğun olarak yaşadığı Ataşehir Kayışdağı kilitli  oda kapısı açma servislerini Ataşehir Merkezden vermekteyiz. Batı Ataşehir kilitli  oda kapısı açma hizmeti ve İçerenköy kilitli  oda kapısı açma hizmetlerini Ataşehir Merkez Çilingir Servisi birimimiz karşılamaktadır.

Beykoz Acarkent kilitli  oda kapısı açma ve Kavacık kilitli  oda kapısı açma İşlemlerini Kavacık otağtepe merkezde bulunan 0505 461 95 99 numaralı telefondan burak bey karşılayacak olup 7/24 kendisine ulaşabilirsiniz. Yine Çubuklu kilitli  oda kapısı açma ve Kandilli kilitli  oda kapısı açma servisini aynı numaradan ulaşmanız mümkündür. Anadolu hisarı ve Göksu kilitli  oda kapısı açma servisini kavacık merkezden takip etmekteyiz.