Ümraniye Kale Kilit Satış & Çilingir

Untitled-1Ümraniyenin Yaklaşık 10 semtinde Çilingir ve Kale Kilit Satışı yapan firmamız Anadolu yakasındaki Bayileşme ağını ümraniye şubemizle tamamlamış olmaktadır. Ümraniyenin her bölgesine Gezici ve Sabit Çilingir hizmetini günün her saatinde bulabilirsiniz. Ümraniye Tatlısu mahallesi çilingir ve kale kilit için Ataşehir bölgesinden çilingir servisini vermekteyiz. Bu bölge Yeni yapıların çok olguğu ve yüksek güvenlikli kapıların tercih edildiği bir semtimizdir.

En çok tercih edilen Tatlısu bölgesinde Yale Kilit , Multlock Kilit ve Keso Kilit olmakla birlikte Kale Kilit Yoğunluklu kullanılan kilit mekanizmalarıdır. Şerifali Çilingir ve Kale Kilit Bayisi olarak yine tatlısu mahallesindeki ekibimizi sizlere yönlendiriyor her türlü çilingir servisi, kapı tamiri, Kilit Satışı , oda kapısı açma işlerinde yardımcı olmaktadırlar.Şerifalide Multlock Kilit Montajı ve satışı ,  Şerifali Çilingir Servisi ümraniye merkezli kale kilit ve çilingir hizmetlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Ümraniye Çakmak Kapı Kilidi değiştirme 0554 903 94 95 ve Çakmak Çilingir servisi , Kale Kilit Çakmak Bayi 0505 461 95 99 olan Tekin Güvenlik Sistemleri ümraniye bölgesi telefon numaraları 0216 340 40 20 dir. Yine Çakmak bölgesine çok yakın olan çamlık mahallesi çilingir servisi 0505 461 95 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Atakent Çilingir ve Kale Kilit Servisliğini ümraniye merkezden çözen müşterilerimiz bu hizmeti Ataşehir Merkezimizden de alabilirler.

Ümraniye aşağı dudullu kale kilit telefonu 0216 629 01 41 olmakla birlikte ümraniye yakını Ataşehir merkezli Adresimiz ise ata 3/4 blok dükkan 23 dür. Daf Kilit ümraniye ve Kale Kilit ümraniye servisi olan firmamızda aynı zamanda alarm sistemleri ve Çelik kapı konusunda da destek alabilirsiniz. Ümraniye Atra Kilit ve Ümraniye dierre kilit Servisi 0505 461 95 99 olan tekin güvenlik sistemleri acil çilingir ve alarm sistemleri konusunda 7/24 destek olmaktadır bu bölgede ilgili çalışanımız Barış bey dir. Kendisiyle her türlü teknik destek ve Bilgi alabilir Kilitler konusunda Danışmanız gereken her konuda destek alabilirsiniz. Tekin güvenlik sistemleri Celil Tamtekin Kuruluşudur.