2.El Anahtar Makinası(Alım-Satım) Sıfır Anahtar Kopyalama Makinaları

Anahtar Makinaları Vidolu Anlatım

Anahtar Kesme ve Kopyalama Makinası Alımı-Satımı

Günümüz Şartlarında Anahtarcılık mesleğini icra edecek kişilerin en temel ihtiyaçları arasında olan Anahtar Kesme Makinası  alışverişini ve tedarikini yapan firmamızda anahtar makinalarının tedarikçilerini ve servislerini bulabilirsiniz.2.El makinalarınız Değerinde Alınır ve Nakit Ödemeleriniz Hemen Hesabınıza Yatırılır . İkinci El ve Sıfır Ürünlerimizin Satışını Yaptığımız www.tekinticaret.net Adresini mutlaka ziyaret ediniz. Veya Whatsaap Hattımız üzerinden Güncel 2 El makine veya sıfır makinelerin fiyatlarını talep ediniz. Unutmayın Her bütçeye göre temiz Garanti verdiğimiz makine çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Anahtarcılık Mesleğini İcra edebilmek Adına Gerekli Şartlar Nelerdir?

Anahtarcılık Mesleğini İcra edebilmek için bir çok müşterimiz bize birçok soru ile geliyor. Sorularınızın yanıtını bu makalemizde anlatmaya çalışacağız. Anahtarcılık mesleğini yapabilmek için Gerekli evrak ve şartnameleri sıralacağız.

Anahtarcılık Mesleği için Gerekli Şartlar

  • Öncelikle Bu mesleği SSK lı olarak En az 2 yıl Yapmış olduğunuzu Belgelemek
  • Çeşitli Mesleki Eğitim Kurumlarından (Milli Eğitim Bakanlığı Bağlı) Alınmış Ustalık ve Kalfalık Belgeleri
  • Mesleği icra edebilmek adına Yeterli Kabiliyet ve donanım
  • Mesleği icra edecek Çeşitli Makina ve tehcizat (Anahtar Makinaları , Maymuncuk vs)
  • Vergi Dairesi Açılışı

Anahtar kopyalama makinaları satış ve servisini yapan firmamız da bir çok anahtar makinasını bulabilirsiniz anahtar makinalarının İkinci el ve sıfır aynı zamanda az kullanılmış az yıpranmış temiz güzel çalışır vaziyette, alıcıdan satıcıya satıcıdan da alıcıya ulaştırma imkanı sağlıyoruz. Şuan elimizde dört adet ikinci el bir adet kullanılmamış ambalajında sorunsuz çalışan makinaları mevcuttur .

Dilerseniz aşağıdaki resimde görsellerde makinelerimizi çeşitleri ve hangi anahtar modelleri yaptığı  anlatılmıştır. Anahtar makinalarını 4 dört tanesi yerli üretim Ansan  makine olup diğerleri Uzakdoğu menşeili ürünlerdır. Anahtar makinalarında hata oranı sıfıra yakındır, test edilmiş ve tarafımızdan onaylanmış Makinalardır bu makineler sizlere teslim edilirken garantili bir şekilde teslim edilmektedir . Ürünlerle ilgili yaşayacağınız sorunlarda Sıfır cihazlarda garantimiz vardır. İkinci el Cihazlarda 6 ay garanti veriyoruz. Normal Şartlarda Hiç bir satıcı 2. el makineye garanti vermez , biz makinelerimizin temizliğine güveniyor ve sizlere ikinci el makinada bile garanti sağlıyoruz.

Üste Gözüken Makinalarda Kurt Marka Full Otomatik Kasa ve Ev-Oto Anahtarlarını yapabileceğiniz Eller Serbest Çalışan Makinadır.
Anahtar makinelerini görsellerle birebir aynı olup resimlerde gördüğünüz de geldiğinizde gördüğünüz arasında hiç fark yoktur taraftan makinalarının Bıçak fiyatları 300 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.
Makinalarımızı İstanbulda Ataşehir Merkezdeki ofislerimizde görebilir anahtar yapma imkanı ile cihazları test edebilirsiniz.

Çilingir Malzemeleri

Bir çok çilingirin ihtiyacı olan Çilingir Malzemelerini firmamızdan Gerekli Teknik Yeterlilik belgeleri olması koşulu ile tedarik edebilirler. Çeşitli Şarjlı Maymuncuklar, Kapı Açma aparatları ve Oto Çektirme Maymuncuklarının Tümünü firmamızdan Temin edebilirsiniz. Altta Gözüken Görseller Şarjlı maymuncuk ve Bu Maymuncuk serisinin uclarını göstermektedir.Cerman Şarjlı Maymuncuk Fiyatı için iletişime geçiniz. Makineler sıfır ve 2. el bulunmakta olup tüm gerekli uclar yanında yollanacaktır. Firmamızda sıfır ve 2 el Maymuncuk Çeşitleri Bulunmaktadır.

Çilingir Eğitim Seti

Çilingir Eğitim setleri Maymuncuk çeşitleri ve bu maymuncuğu açan Şeffaf Kilitlerden oluşmaktadır. Uygulamalı Kilit Sistemlerini çözebileceğiniz bu Maymuncuk setlerine firmamızdan temin edebilirsiniz. Satışlarımız Çilingir ve Anahtarcı Yeterlilik Belgesi olan Meslek Erbaplarına yapılmaktadır.

Tubular Maymuncuk

Tubular Maymuncuk Amerikan mensei ve Genelde Amerikada yaygın olup ülkemizde de son zamanlarda Dijital Çelik kasalarda, Dondurma dolaplarında , Bisiklet dolaplarında karşımıza Çıkan bir kilit sistemidir. Tubular Kilitler Nasıl Açıldığını ve kullanım mantığını alttaki videomuzda anlatmış olacağız. Bu tür maymuncukların satışını ve Teknik desteğini firmamızdan alabilirsiniz.

Üste Gördüğünüz Kilit Modellerini yine üste gördüğünüz maymuncuk yardımıyla rahatça açabilirsiniz.

2. El Makinalarınız Değerinde Alınır