Altunizade Çilingir Kale Kilit

Altunizade Çilingir

Altunizade Semti Çilingir ve Kale Kilit Servisliğini yaptığımız , çoğunlukla iş yerleri ve Finans Ağırlıklı bir semtimizdir. Altunizade Çilingir Servisi olarak  7/24 Çilingir Hizmeti vermekteyiz . Verdiğimiz Hizmetlerin bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Altunizade Çelik Kapı Tamiri
  • Altunizade Çelik Kapı düşmesi
  • Altunizade Yakını Çilingir
  • Altunizade Kale Kilit Servisi
  • Altunizade Multlock Kilit Servisi
  • Altunizade Dierre Kilit Servisi
  • Yıpranmış Kapıların Akseuar Değişimi
  • Yeni Taşınılmış Dairelerde /Ofislerde Kilit Değişimi
  • Altunizade Kapı Basaç Montajı
  • Altunizade Kapı Hidrolik Montajı

Bu bölgede kapınızda oluşcak her türlü Tamirlik Tadilatlık işlerinizde işleyişimiz şu şekilde ilerlemektedir.

Öncelikle kapınızın 3 ayrı noktadan Fotoğraflarını çekiniz , Çektiğinizi fotoğrafları 0535 738 51 65 numaralı whatsupp telefonmuza gönderip Fiyat ve Teknik bilgi için Geri dönüş talep ediniz.

Altunizade Çilingir servisi verdiğimiz bölgelere 10 dakika içinde acil müdahale ekibimizi yönlendirmekteyiz. İşinin ehli çalışanlarımızın verdiği tüm hizmetler hem yedek parça hemde işçilik anlamında 2 yıl garantili servislerdir.

Altunizade Kale Kilit

Altunizade Bölgesinde Kale Kilidin bütün modellerinin tedariği ve satışını yapan firmamızda Kalenin yüksek güvenlikli özel Barel grupları, Kale Kapı Hidrolikleri , Kale Dış Kapı Kilitleri , Kale Şifreli Geçiş Sistemleri, Kale Otel Tipi Kilitler , Kale Çelik Kapı Kilit Çeşitleri , Kale Kapı Aksesuarları, Kale Çelik Kapı Rozetleri ve birçok ürünün tedariğini ve servisini yapmaktayız. Altunizade Çilingir servisi olarak sizlere sadece kapınızın fotoğrafını talep ederek fiyatlandırma ve montajlama bilgisi randevusu alabilirsiniz. Polis Kayıtlı Güvenilir Çilingir Firması arıyorsanız doğru adrestesiniz Bizler hem çalıştırdığımız Çalışanlarımızı hemde vermiş olduğumuz hizmetlerde öncelikle sizin güvenliğinizi ön planda tutarız, dikkat ettiğimiz hususlar içinde en önemli konu sizin bize duyacağınız güven veya güvensizlik.

Altunizade Çilingir servisi sizin güvenliğinizi hiçe sayacak , riske edecek her türlü işleme karşı önlemini almış çalışanlarımızı kapınıza yönlendirmektedir.

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Çelik Kapı Tamiri Konusunda profesyonel bir kadroya  sahip olan Altunizade Çilingir Firmamızda Çelik Kapılarınızın öncelikle gönye ayarına bakıyoruz , Karşılıklarında bir kayma varmı yokmu bunun kontrolunu sağladıktan sonra kapınızın merkezi Kilit ve monoblok kilitlerin çalışmalarını kontrol ediyoruz, şayet bu kontrlolleride sağladıtan sonra yine kapınızda kapanmama veya yerine oturmama problemi devam ediyorsa  kapınızı bulunduğu kasadan sökerek yine yerinde kapınızı bir yere götürmeden Gönyeye sokup kilit merkezlerini çıkarıp yenisi ile değiştimr yoluna gidyor veyahut tamir alternatifini gözden geçiriyoruz. Çelik Kapı Tamiri firması olan Tekin Güvenlik bünyesinde 7/24 hizmetimiz vardır.

Altunizade Çilingir olarak sizde kapınızdaki problemlerin nelerden kaynaklandığını tespit etmekte zorlanıyorsunuz lütfen bizimle iletişime geçip bizden servis talep ediniz.

Altunizade Şifreli Giriş Çıkış Sistemleri

Altunizade Çilingir olarak şifreli geçiş sistemleri konusunda da aktif servisimiz bulunmakta olup kontrol ünitelerinin kapınıza montajını yapıp ister kartlı geçiş kontrolu sağlamakta istersenizde şifreli veya göstergeçli geçiş sistemi sağlanmaktadır.

Şifreli Geçiş sistemlerinde en önemli husus iyi bir marka geçiş ünitesinin iyi bir işçilik ile monte edilmesidir. Bu konuda Altunizade Çilingir olarak  kendimize ve işçiliğimize güveniyoruz. Bizlerden Fiyat ve Ürünlerin görseli konusunda whatsupp hattımızdan lütfen bilgi alınız.

Altunizade Multlock Kilit

Altunizade Multlock Kilit Yetkili Servisliği yapan firmamızda Multlock Kilidin bir çok modelini bulma imkanı sağlamaktayız.  Multlcok KGB modeli ,Multlock İnteractive Kopyalanmayan Anahtar Modeli , Multlock İntegratör Modeli, Multlock Çarklı İnteractive modeli olmak üzere bir çok kilidin servisliğini ve satışını yapmaktayız. Altunizade Çilingir servisi hizemtinde Kale Kilit ve Multlock Kilit Gibi bir çok dünya markası kilidin montajını yapıyoruz , kapılarınızın güvenliği önemli bir husus olguğu için bu konuda dünya markaları ile çalışmayı önemsiyoruz.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi Neden önemlidir ?

Kilit Değişimi konusunda siz değerli müşterilerimizi uyarıyoruz, yeni taşındığınız ofisinizde veyahut evinizde ilk işiniz kapı kilitlerinizin değişimini yapmak olsun  çünkü ilk defa oturduğunuz dairelerde her türlü istismara açık konular olabiiyor, anahtarlarınız kopyalanmış olabilir , kilidiniz basit bir kilit (Emniyetsiz maymuncukla açılabilen bir model ) olabilir, Daha önceki oturanlarda anahtarınızın bir kopyası olabilir. Altunizade Çilingir olarak kapınızdaki bir çok kilit markasının değişimini yapmaktayız. Altta Gördüğünüz Modeller Kilit Modellerimizden bazılarıdır.

Üste Gördüğünüz Tüm Kilitlerin ölçüsü ve fiyat aralığına göre çeşitleri firmamızda mevcuttur. Altunizade Çilingir olarak sizlere verdiğimiz Hizmet ve Kilitlerimizin 2 yıl garantisi bulunmaktadır