ANAHTARCI

ANAHTARCI

Anahtarcı

Anahtarcı

Güvenliğe ihtiyaç duyulmaya başlanmasından başlayarak , bugüne kadar çilingirlik mesleği gelişerek devam etmiştir. Demir kalıp dökümüne kadar kilit mekanizmasının her adımı maharetli ellerden çıkmaktaydı. Şimdilerde fabrikalarda seri olarak üretime geçilmiş olsa dahi deneyimli bir çilingire olan ihtiyaç hiç bitmemiştir. Hemen her semtte bir anahtarcı mutlaka mevcuttur. Kilit mekanizmaları ne kadar seri üretim olsa da bunları uygun kapılara monte edecek , kapı ayarlamalarını yapacak , anahtarların son törpüleme şekillendirme hizmetlerini verecek usta bir anahtarcı ihtiyacı hiç bitmemektedir. Her işin bir uzmanı vardır ve anahtarcı olabilmek için de gerekli eğitimleri almak , güvenilir , emin bir insan olmak gerekir. Her kapınıza gelene malınızı mülkünüzü , sevdiklerinizi emanet edebilir misiniz ? Anahtarcı belgesi olmayan insanlara güvenliğinizi emanet etmeyiniz.

Dalgınlıkla anahtarınızı içerde unuttunuz diyelim ; sitemizdeki irtibat numaralarından bize ulaşın , anında uzman ekibimizden size en yakın olanı yardımınıza koşacaktır. Üstelik günün her saatinde. Böyle bir durumla ne zaman karşılaşacağınız hiç belli olmaz. Sabaha karşı uzun bir yolculuktan döndünüz ; bir baktınız kapı aralık , kilit mekanizmasının bulunduğu bölge zorlanmış ve büyük hasar görmüş. Uzman ekibimiz gece gündüz demeden hizmetinizde. Anında yanınıza ulaşır , gerekli durumda kapınızı açar , kapınıza uygun olan kilit mekanizmasıyla kilidinizi yeniler , kapınızdaki deformasyonu giderir , kapı ayarlarını yapar ve güvenle evinize girebilmeniz için en iyi ve en kaliteli hizmeti size sunar.

Kapı mekanizmaları , kilit sistemleri oldukça gelişmiş durumdadır ve her geçen gün ihtiyaçlara göre kendisini yenilemeye devam etmektedir. Kapılarınızı mı yenilediniz ? Mutlaka bize ulaşın. İstediğiniz güvenlik derecesine ve kapınıza en uygun kilit sistemleri ile ilgili sizi bilgilendirelim. Tuzak kilit sistemlerinden , gizli kapı kilitlerine kadar her türlü konuda uzman bilgimizden yararlanın.