Avm Depo Kapısı Kilitleri ve Fiyatları

Avm Depo Kapısı Kilitleri

Avm’lerde Depo girişlerinde Yangın Yönetmeliğine uygun Farklı model kapılar Kullanılmaktadır. Avm Depo Kapısı Kilitleri olarak adlandırılan bu kilitlerde özel ölçü sistemler kullanıldığından piyasada tedariği biraz zor olabiliyor. Müşterilerimiz Hangi kilidi nereden sipariş edeceğini bilmediği için bize resim yoluyla ulaşıp Avm Depo Kapısı Kilitleri için ölçü ve Model bilgisi veriyorlar. Bizde işleri biraz daha kolaylaştırabilmek adına bu makaleyi resimli ve videolu anlatmaya çalıştık.

Depo kapı Kilitlerinin Ölçüleri ve Çalışma Mantığı

Avm Depo Kapısı Kilitleri Standart ölçülerin dışında çift taraflı kullanılma özelliğine sahip olup bu kilitlerde kullanılan göbek (Barel) Çeşidi ise 110 mm özel ölçü göbeklerdendir. Bu Göbekler ve Kilit mekanizmaları firmamızda bulunmakta olup, altta çektiğimiz videoda Daha detaylı bir anlatım ile siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunmaktayız.

Üste anlattığımız Videolu örnekteki kilit  Avm Depo Kapısı Kilitleri  olarak bilinir ve Alışveriş merkezleri deposunda en çok karşılaştığımız Kapı kilit örneklerindendir.

Uzunluk Ayna Ölçüsü ve genişlik bilgilerini resimli anlatımını ve görsellerini bu makalemizde bulabilirsiniz. Avm Depo Kapısı Kilitleri kapılara takılınca birebir oturur kesinlikle açı kaybı Yaşamazsınız. Aynı zamanda bu depo kapı kilitlerinin kol ve aksesuarlarınıda temin edeceğiniz firmamızda dilerseniz Anadolu yakasında Montaj Hizmetini de alabilirsiniz.Avm Depo Kapısı Kilitleri Altta görsellerde olan ölçülerde gönderilecek olup Kargo Yoluyla Türkiye’nin her noktasına gönderim sağlamaktayız.

Depo Kapılarına kilit Montajı Nasıl Yapılır?

Avm Depo Kapısı Kilitleri  Montaj yapmadan önce öncelikle Kapınızdaki eski kilidi vidalarından çıkarmanız gerekmektedir. Çıkardığın Vidaların herbir vidanın çıkmış olduğuna emin olun ve daha sonra kilidi tutan kapı kolunun rozet kısmını sökün, kolun rozet kısmının alt tarafındaki vidaları çıkarın ve kolun boşa çıktığına emin olun. Kol Boşa Çıktıktan sonra içerde kilidin mil kısmına oturan demir parçayı çıkarıp kilidi kendinize doğru çekin. Böylelikle Avm Depo Kapısı Kilitleri için yapılması gereken montaj halini almış bulunmaktasınız. Kapınızdaki kilit yukarıda resimlerler birebir örtüşüyorsa doğru ürünü sipariş edeceksiniz demektir.

Avm Depo Kapı Kilitleri Nereden temin Edilir?

Bu tarz Kilitleri Anadolu Yakasındaki Ataşehir Merkez Ofisimizden Bizzat gelerek alabilir veyahut Kargo Yolu ile talep edebilirsiniz. Avm Depo Kapısı Kilitleri Şayet Kargo talep ederseniz öncelikle Hesap Numaralarımıza ödeme geçtikten sonra ürününüz 17:00 dan önce ödeme yapılmışsa aynı gün 17:00 dan sonra yapılmışsa ertesi gün adresinize yollanmaktadır.

Havale veya EFT için Hesap Numaralarımız

HAVALE İÇİN şube kodu 1593 hesap no 6298950(Celil Tamtekin )
EFT İÇİN Garanti BANKASI Celil Tamtekin Yukarı Acıbadem Şubesi iBAN NO TR63 0006 2001 5930 0006 2989 50
Herhangi bilgi alışverişi ve teknik sorularınız için 0535 738 51 65 numaralı whatsupp hattımızı kullanabilir veya iletişime geçebilirsiniz.