Aydınevler Çilingir Kale Kilit Servisimizle Hizmetinizdeyiz.

Aydınevler Çilingir Kale Kilit

Aydınevler Çilingir hizmetini ve Kale Kilit montajını sunmaya başladık. Aydınevlerde son dönemlerde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda verdiğimiz Çilingir hizmeti ağımızı genişlettik, Küçükyalı ve civarında bir çok noktaya ulaşan çilingir servisi ağımızda verdiğimiz hizmetleri kısaca özetlersek.

  • Aydınevler Kale Kilit Servis Satış
  • Aydınevler Çelik Kapı Tamiri
  • Aydınevler Çelik Kapı Açma
  • Aydınevler Multlock Kilit Servisi
  • Aydınevler Rb Rana kilit ve Çelik Kapı Servisi
  • Aydınevler Civarında Çilingir hizmeti
  • Aydınevler Çelik Kapı Güçlendirme

Aydınevler Kale Kilit Servis

Aydınevler Kale Kilit Servis hizmetimizde Kale kilit bünyesinde bulunan tüm model kilitleri bulunduruyor bu kilitlerin Satışı ve Servisini yapıyoruz. Kapınızın markası ne olursa olsun kapınıza Kalenin üstün güvenlikli kilit modellerini takabiliyoruz. Modellerimizi İnceleyebilmeniz ve bilgi sahibi olabilmeniz adına aşağıdaki resimleri inceleyebilir detaylı sorularınızda mobil hattımızdan ulaşabilirsiniz. Kapı Göbekleri Çeşitlerinin Her türlü modelini bulabilirsiniz.

 

Aydınevler Çelik Kapı Tamiri

Aydınevler Çelik Kapı Tamiri servisi olan firmamız Tekin Güvenlik olarak  hırsız zorlamış ve kilit mekanizmaları zorlanmış her türlü Kapı Tamiri işlemini işinin ehli ustalarımızın sizlere  vereceği bilgiler ve yönlendirmeler eşliğinde rahatça Kapınızın Tamiri konusunda güvenebilirsiniz.

Hırsız Zorlamış bir kapının eski ve Yeni halleri arasındaki Farktan Yapmış olduğumuz hizmetin ne kadar titizce olduğunun farkına varabilirsiniz.

Aydınevler Çelik Kapı Açma

Çelik Kapı açma işi bir beceri ve ustalık gerektiren bir iş olduğundan herkes tarafından yapılmaması ve mümkünse Yetki belgeli işin ehli kişilere müdahale ettirilmesi gereken bir konudur. Tekin Güvenlik olarak Müşterilerimizin hisstemesi gerektiği güveni fazlasıyla hissettirebilmek adına Yetki belgeli çalışanlarımız Gerekli belgeleri yanında ve Yaka kartları Yanlarında olacak şekilde kapınıza gelerek hizmet sağlamaktadır.

Aydınevlerde Güvenilir Çilingir Hizmeti

işinin ehli bir usta buldunuz  bu kişiye en mahrem alanınızı açıyorsunuz Yani evinize sokuyorsunuz? Bu kişi gerçek bir çilingir mi ? Sabit bir dükkanı-iş yeri var mı? bunları sorguladınız mı? Evet bu sorgulamaları yapmak maalesef birçok müşterimizin gözünden kaçmakla beraber ciddi riskler doğuracak sonuçlara sebep olabiliyor. Artık iş yeri açmadan her hangi bir yerde hasbel kader öğrenilmiş bu işle sırf Kart ve stcker dağıtarak kendini anahtarcı ve çilingir sanan bir çok Çilingir Aslında hem siz değerli müşterilerimiz adına bir risk teşkil etmekte hemde mesleğimizin adını ciddi Anlamda kötülemektedir.

Çünkü bu tarz iş yapan kişiler en mahrem alanlarımıza çeşitli zararlar verebilmekte veyahut 50 TL lik bir işlemi 300TL ye yapabilmektedirler. işte bu yüzden siz değerli müşterilerimize Güvenilir Çilingirlere işlerini yaptırmanızı ve mümkünse Dükkanı , sabit bir yeri olan iş yerlerini aramasını Tavsiye ederiz.

“Bu kadar güveni sağlıyorsak vardır bir güvendikleri” sloganıyla yola çıktık ve siz değerli müşterilerimize bu güveni verebilmek adına tüm yetki belgelerimizi tamamladık. Sizlerde bu konuda gerek bizim firmamızdan gerekse diğer Meslektaşlarımızdan mutlaka yetki belgeli işlem yaptırınız. Aksi taktirde kapınıza yetkisiz hiç kimseyi dokundurtmayız.

Aydınevler Multlock Kilit Servisi

Aydınevler Multlock Kilit Servisi olarak sizlere  dünyanın ilk 5 büyük firmasından Assa Abloy kilitleme sistemlerinin Ürünü olan multlock Markasını  kapınıza kadar getirip Kilit modellerini seçiminde yardımcı oluyoruz. Multlock Firmasının önce Güvenlik Temalı bir çok özel ve güvenilir kilidini sizlerle buluşturup gerekli anlatımlar yaparak sizlere sağlayacağı faydalar için net bilgiler veriyoruz.

 

üstte gördüğünüz Her Multlock Modelinin ölçüsünü barındırıyor ve kapınıza montajını birebir yapıyoruz. Kapınızın fotoğrafını Whatsupp iletişim hattımızdan yollamanız yeterli olacaktır.

Aydınevler Çelik Kapı Güçlendirme

Aydınevler Çelik Kapı Güçlendirme Hizmetini sizlere aydınevler ve küçükyalı baz alarak kapınızın son haline entegre kilit mekanizmaları takarak güçlendiriyoruz Son zamanlarda artan hırsızlık olaylarında kapı kilit mekanizmalarının levye ve Barel kırma yöntemiyle açıldığına çok kere şahit olduk. Bu yüzdendirki “Kapı Güçlendirme ” yöntemini kesinlikle öneriyoruz. Kapılarınızın Arka kısmına takacağımız Ekstra emniyet kilitleri  israil mensei kelepçeli ürünler ile kapınızda ciddi bir güvenlik oluşturuyoruz.

üsteki resimde hırsız zorlamış kapının son halini görüyorsunuz. Emin olabilirsinizki bir çok kapıyı bu hale getirme süresi en fazla 3 dakika, sizlerde bu süre zarfını uzatmak , hırsızların işini zorlaştırmak istiyorsanız Kapı Güçlendirme ile ilgili mutlaka bilgi alınız. Huzurlu ve Mutlu Günler Dileriz