Çelik Kapı Tamiri & Servisi 0535 738 51 65

çelik kapı tamiriiÇelik kapılar zamanla ağırlıkları kasalarına yetmediğinden ötürü düşmeler ve gönyeden kaymalar yapmakta olup kullanıcılara dışarda kalma, ev içinde mahsur kalma vb sorunlarla karşı karşıya bırakmaktadır. Çelik Kapı Tamiri, çok hassas uygulama yapılması gereken ve teknik detayları olan bir uzmanlık alanı olduğundan her yerden teknik destek alınmaması gereken yetkili merkezlerden teknik destek alınması daha uygun görülen bir konudur.

 

İşte böylesi durumlar için Tekin güvenlik sistemleri olarak teknik destek ekibimizi istanbulun neresinde olursa olsun gönderiyoruz. Kapınıza en uygun çözümlerin alternatifli yollarla uygulamalarını yapıyoruz. Göztepe Çelik kapı Tamircisi olarak sizlere göztepe merkezden hizmet vermekte olup bu bölgede teknik ve kapı mekanizmaları tedarik konusunda sizlere yardımcı olacak çalışanımız Barış Usta olacaktır. Göztepe Kapı Ayar ve Bakımı,Göztepe Çelik Kapı Kilit Servisi hizmetlerini sunacaktır.

Erenköy bölgesi yapılaşma olarak kentsel dönüşümde yeni başlanan semtlerimizden olduğundan bu semtimizde çelik kapı sorunları ve tamiri ile karşılaşan müşterilerimiz bizlere 0505 461 95 99 numaralı telefondan ulaşabilirler. Erenköy Çelik Kapı Tamiri ve servisi olarak 7/24 Hizmet vermekte olup acil servis talepleriniz için 0216 340 40 20 numaralı telefondan randevu alınız.

Ataşehir Çelik Kapı Tamiri ve Kapı Onarımı yaptığımız semtlerimiz arasında olup bu bölgede sizlere ata 3/4 bloktan hizmet verecek ekibimizin sorumlusu Burak Bey olup  0505 461 95 99 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.Caddebostan Çelik kapı tamircisi ve Suadiye Çelik kapı Tamiri işlerindede yine Burak Bey sizlere destek verecektir.

Tamirini yaptığımız Çelik Kapıların Detaylarını sıralıyoruz: Çelik Kapı Düşmesi Tamiri , Çelik Kapı Kilit Bozulması, Çelik Kapı Merkezi Kilit sistemi Değişimi,Çelik Kapı Kilit Değişimi, Çelik Kapı Tamiratı, Kale Kapı Tamiri ve ayarı, Çelik Kapı Yükseltilmesi

İşte bu gibi durumlarda sizlere teknik destek olabilecek uzman kadromuzu 7/24 göreve hazır bir şekilde bekletmekte olup sadece acil numaralarımızdan dilediğiniz zaman dilimlerinde ulaşabilirsiniz.

 

Altta gördüğünüz gibi kapılarınıza basaç montajı ve Kapı Tamirlerinizi yapıyoruz . Bu konuda profosyonel destek için Whatsupp numaramızdan arayabilirsiniz.