DKY Kartal Çilingir Kilit Kapı Servisi Başlamıştır.

DKYKartalKilitÇilingirkilitmodelleriDKY Kartal Kartalın En özel projelerinden olup Merkezi lokasyona sahip  ulaşım imkanları ve mimarisiyle anadolu yakasının en gözde yaşam alanlarından biri haline gelmiş ve satışa hazır projesidir. Bu kapılarda kullanılan DKY Kartal Kilit mekanizması olarak Kale Kilit ve Multlock Kilit yanı sıra Dierre Kilit mekanizmalarınıda kullanmakta olup bu kilitlerin 7/24 servisini yapmaktayız.

Dragos Deluxia Evleri Kilit Markasını da elinde bulunduran firmamız Dragos Deluxia Evleri Multlock Marka kilit kullanılmakta olup bu kapıların çilingir ve kapı hizmetinide vermekteyiz.Dragos Deluxia Evleri Kapı Kilidi Fiyatları nı araştırırsanız Multlock Çarklı Barel Kullanılan kapıların Kilit Fiyatı 350 TL dir.

DKY Kartal Kapı Kilit Modellerini son derece yüksek güvenlikli modellerden seçmiş olup Hırsızlık girişimlerine karşı ekstra güvenlikli olan bu kapıların yetkili kilit servisliğini yapan firmamız Tekin Güvenlik Sistemleri olarak sizlere bu bölgede hizmet veren çalışanımız Barış Beydir Kendilerine 0505 461 95 99 numaralı cep telefonundan ulaşabilir yada baris@celikkapiservisi.com mail adresinden mail atarak gerekli teknik ve detay bilgi alabilirsiniz.

DKY Kartal Yakınında Kilit Değişimi konusunda çok sıkıntı yaşayan müşterilerimize Kartal petrol iş teki şubemizden gerekli teknik beceriye vakıf elemanlarımızı kapınıza kadar gönderip alternatif kilit seçenekleri ile sizlere seçim yapma imkanı sunmaktayız. DKY Kartal Yakınında Çilingirler olarak sizlere 7/24 hizmet vermekte olup çilingir numaralarımızdan size en yakın hizmet verecek yetkili çilingir servis elemanını talep edebilirsiniz. DKY Kartal Kapı Göbekleri son derece güvenilir ve son sistem ürünler olup siz evinizden ayrılsanızda gözünüzü arkada bırakmayacak kapı kilit sistemlerindendir.

DKY Kartal Çilingir Anahtarcı Hizmetleri Tekin Güvenlik Hizmetleri çatısı altında faaliyet gösteren ve bütün işlemlerinde 5 yıl gerçek işçilik ve kilit garantisi sunan bir müessese olup çalışanlarını en güvenilir ve Servis yetkili kişilerden seçmekte olup bu konuda fazlasıyla özverili davranmaktadır. Çünkü Çilingir Olmak Önce Güveni sağlamakla başlar, güven duymadığınız bir firmanın arkasından Başka bir firma çağırarak kilidinizi tekrar değiştirmeye kadar gider…