Fenerbahçe Çilingir Kale Kilit Çilingir Servisi

Fenerbahçe Çilingir

Fenerbahçe çilingir olarak sizlere 7/24 Çilingir ve Kale Kilit Servisi hizmeti vermekteyiz. Dükkanımız 7/24 Açık olmakla beraber dükkanımızda yaptırabileceğiniz başlıca hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Anahtar Çoğaltma,
 • Kilit Satışı
 • Rb Locxis Anahtar Kilit Çeşitleri
 • Alarm Sistemleri
 • Yangın Kapısı Güçlendirme ve Emniyet Kilitleri
 • İtalyan Dierre Kilit Çeşitleri
 • Kamera Sistemleri
 • Kartlı ve Şifreli Geçiş Sistemleri

Dükkanımız sizlere 7/24 hizmet sunmakta olup işyerimizden yapmış olduğunuz bütün alışverişlerde kilitlerimiz ve satılan ürünler 2 yıl garantili olup teknik servis hizmetimizin desteği ile montajda talep edebilirsiniz.

Fenerbahçe Kale Kilit

Fenerbahçe Kale Kilit Servisi ve Kilit çeşitlerini bünyemizde barındırmaktayız. Kale Kilidin Bütün Özel ölçü Kilitlerini ve Kale Kapı Aksesuarlarını bulabileceğiniz firmamızda ölçüye ve kapının özelliğine göre değişen modellerimizin bazıları şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Kale 26-10-50 Özel Ölçü Kilit 86 mm
 • Kale 26-10-40 Özel Ölçü Kilit 76 mm
 • Kale 30-10-45 Özel Ölçü Kilit 85 mm
 • Kale 35-10-45 Özel Ölçü Kilit 90 mm
 • Kale 40-10-40 Özel Ölçü Kilit 90 mm
 • Kale 40-10-50 Özel Ölçü Kilit 100 mm

Ayrıca Kale Kilidin Yüksek Güvenlikli bütün kilitlerini barındırıyoruz altta bulunan bazı görseller Kalenin Yüksek Güvenlikli kilidi olup kilit özelliklerinden ve fiyatları ile ilgili mutlaka bilgi alınız

 

üste gözüken ürünümüz Kale Cec Kilit Modelidir. Kalenin Son Sitem piyasaya Sürdüğü bu model Özellik olarak

Maymuncukla Açılmayan

Çelik Profil(Alt Tabandan)

Çelik Şifre Pimlidir.

Fenerbahçe Kale Kilit Bünyesinde Bu ve Buna benzer ürünleri bulabilir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe Çelik Çelik Kapı Tamiri

Fenerbahçe Çelik Kapı Tamiri Hizmetinde Kapılarınızın tüm Ayar bakımları ve Hırsız zorlanmış kapıların tekrardan eski görüntüsüne getirilmesi anlamında profesyonel destek vermekteyiz. Kapı Tamiri yapan bir çok firmadan daha ekonomik fiyatlara teklifler hazırlayıp kapınızın görsel durumunu Whatsup iletişim hattından 0535 738 51 65 bize yollayarak hem fiyat bilgisi hemde kapınıza yapacağımız işlemle ilgili teknik bilgi alabilirsiniz.

Fenerbahçe Güvenilir Çilingir

Fenerbahçe bölgesinde güvenilir Çilingir hizmeti sunan firmamızda tüm çalışanlarımız yetki belgeli çakışmakta olup her türlü kilit değişimi ve Anahtar kopyalama hizmetlerinde firmamıza güvenebilirsiniz. Bir Çilingirin size Güven verebilimesi için gerekli Şartlar nelerdir?

 • Çilingirinizin Sabit Bir Dükkanı Var mı? (Son zamanlarda Kaçak çalışan sabit bir yeri olmayıp sadece kart ve stcker dağıtarak iş yapmaya çalışan kaçak anahtarcıların sizlere vereceği zararı kesinlikle es geçmeyin.
 • Çilingirinizin İşi Yapmaya Yetkisi Var mı? Çalışanlarımızın Hepsi İstanbul Anahtarcılar odasının 560 Nolu üyesi olup Aynı Zamanda Kale Klüp üyesidir. Yetki belgeli Evraklarımız ve Vergi levhamızla Sizlere Bu işi Doğru Kişilere yaptırdığınızın güvenini sonuna kadar hissettiriyoruz..

Sizlerde Bu Tarz işlerinizi Fenerbahçe Kalamış Bağdat caddesi bölgesinde doğru,güvenilir ve işini ehli Firmalarla yaptırmak isterseniz , bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Fenerbahçe Kilit Fiyatları

Kilit Fiyatlarımız Kilit Marka ve model aralığına göre farklılık göstermekle birlikte  bir çok markayı ve modeli kapınıza uygun modellerle getirip karar vermenizde yardımcı oluyoruz.

Kale Marka Kilitlerimizin 50tl den başlayan fiyatları anahtar güvenlik ölçüsü ve Bütçenize göre 90tl kadar çıkmakta olup aynı zamanda Avrupa isveç ve israil mensei kilitlerimizide 110 tl den başlayıp 550 tl ye kadar çıkmaktadır. Bu Kilitlerimizin bütün çeşitlerini kapınıza getirip karar vermenizde yardımcı oluyoruz.

Fenerbahçe Kale Alarm Sistemleri

Fenerbahçede hırsızlık sonrası kapıların tamiri ve kilit değişimlerinin yanı sıra Kapınıza profosyonel alarm sistemleri montajınıda yapıyoruz. Montaj ekibimiz ücretsiz keşif ile size en uygun fiyatı çıkarmış oluyor.

Alarm sistemlerimizde kiralama ve satın alma opsiyonlu olmaktadır . Burada seçenek tamamiyle sizin insiyatifinizde olup  her iki sistem içinde sizlere ücretsiz keşif ekibimiz yardımcı olmaktadır.