Göstergeç Kopyalama Cihazı ve Kart Kopyalama Cihazları

Göstergeç Kopyalama Cihazı ve Makinaları

Göstergeç Kopyalama cihazları apartman girişlerinde otoparklarda ve şirketlerin ofis girişlerinde sıklıkla kullanılan kullanımı Son derece kolay anahtar taşıma derdine son veren manyetik cihazlardır.

Son zamanlarda bina yönetimleri toplu göster geç alımlarından sonra aldıkları göstergeçileri kopyalayabilmek için göstergeç makinalarına ihtiyaç duyuyorlar işte bu durumlarda kendi özel İtalatımız olan tekin göster geç kopyalama cihazlarını sizlere sunuyoruz aşağıdaki resimlerde ürünlerimize dair bir takım görseller yayımlayacağız biraz fikir edinebilmeniz amaçlı,

 

Göstergeç Kopyalama cihazlarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus Rfid 4103 kodlu göstergeçileri kopyalaya bilmesidir bu göstergeçler şuan Türkiye’de en yaygın olan göstergeç sistemidir

Göstergeç Makinası Nasıl Kullanılır?

Göstergeç makinası ile kapınıza göstergec cihazı taktırdığınız zaman bu cihazları kopyalayabilecek makineye de tedarik etmeniz gerekir çünkü daha sonra göstergeç kopyalama talepleri ile karşılaşırsınız böylesi durumda göstergec cihazlarının kalitesi ortaya çıkacaktır.

Almış olduğunuz ürün apartmanızda veya ofisinizdeki cihazı eşleşmez ise göster geç cihazınızın hiçbir mantığı kalmaz firmamız bu cihazları garantili bir şekilde yanında üç adet göster geç boncuğu ile kopyalamaya hazır halde Yollamaktadır. Böylelikle cihazınızın çalıştığını ve devamında göster geç boncuklarını talep edeceğiniz firmayı da bilmiş olacaksınız.Firmamızda göster geç boncuklarının devamı olup stoklarımız fazlasıyla mevcuttur adet siparişleriniz ile toplu siparişleriniz arasında fiyat olarak belirgin bir fark vardır.

Firmamızı arayan müşterilerimiz genellikle göstergeç boncukların nasıl kopyalayacak hakkında bilgi isterler resimlerde gördüğünüz göstergeçler cihazlarımızda kopyalama çok basit yapılmaktadır.Okuma bölümünden yani sol tuş dan okumayı yapıp kendi orjinal göster geceniz ile yazma bölümünde den yani sağa tuş ile de yeni aldığınız göstergeç boncuğunu kopyalatabilirsiniz toplamda üç saniyelik bir işlemdir toplu olarak yapılacak göstergeç sistemlerinde bir kere ana göstergeci Okutup daha sonra yazılacak olan göstergeç eşleyerek sırasıyla yazım haline sokabilirsiniz. Göstergeç Kopyalama Makinelerimizi online Alışveriş sitemizden sipariş verebilirsiniz. Yada Ataşehir Merkezdeki Mağazamızdan dilediğiniz adette sipariş geçebilirsiniz.

Bilgisayara Bağlanan Özel Göstergeç Sistemi

Bilgisayara Bağlanan Göstergeç sistemleri firmamızda özel yazılımı ile gönderilir. Bilgisayarınızda kurulan program ile rahatlıkla programlama yapabilirsiniz. Bu sistemimiz Dijital Göstergeç Sistemlerinde kullanılan bütün ayarların bilgisayarla kontrolunu sağlayan bir sistemdir.

Kullanımı çok basit ve pratiktir, gerekli teknik destek için satış sonrası Hizmetleri Burak Beyden alabilirsiniz.

Online Satış İçin Alttaki Linki Tıklayabilirsiniz.

Dijital Ekranlı 10 Frekans Okuyup Yazabilen Göstergeçler

Dijital Ekranlı Göstergeçlerimizin Kullanımı oldukça basit olup , Kopyalanan boncukların ID lerini değiştirebilir, Yeniden Yazabilir, piyasada kopyalanamayan 13.56 MHZ göstergeçleri kopyalayabilme özelliği ile sorunsuz kullanılan bir cihazdır. 13.56 MHZ göstergeci ve cihazımızı Görsellerde ve videomuzda izlayebilirsiniz.

Online Satış için : https://urun.n11.com/guvenlik-kamerasi/dijital-ekranli-gostergec-cihazi-makinasi-P225890001

 Aynı Zamanda Alttaki Videoda  ürünün kullanımına ait bilgiler yer almaktadır . Ürünle ilgili teknik sorularınızda yardımcı oluruz.
Kendimiz bizzat işyerlerimizde Deneyip test ettiğimiz ürünlerde %80 kopyalama sonuçları alındığı görülmüştür.
Sipariş İçin