İsimli Anahtarlık, İsim Yazılı Anahtarlık Toptan Satışı

Sipariş-1İsimli Anahtarlık Toptan satışıda yapan firmamız sizlere çok uygun maaliyetlere % 400 kar edebileceğiniz bir kazanç kapısı sunmaktadır. İsimli Anahtarlık Maliyetleri hakkında kısaca bilgi verelim. Örnek verirsek Hakan isimli bir anahtarlık toptan maliyeti 1.50 kuruş olup sizin satışını yapabileceğiniz tutarlar ise 5 TL , 7,5 TL ve 10 TL olarak belirlenebilir. Yine sizlere sunacağımız set içeriğinde 2900 adet Harf (Her harften 100 adet) 100 adet Anahtarlık yapma kayış seti (Kafa , Gövde , İnce Kayış) Harflerin koyulduğu kutular, Ambalajlama seti, Yapıştırıcı toplam fiyatı sadece 360 TL .

İsimli Anahtarlık Toptan Satışı firmamız tarafından 1 yıldır yapılmakta olup sizlere uygun maliyetlere çok karlı marjinal iş imkanı sunuyoruz. İsim yazılı anahtarlık yapma setleri hakkında detaylı bilgiyi 0554 903 94 95 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Tahtakale de Toptan isimli anahtarlık Satışını yaklaşık 1 yıldır yürütüyoruz . anadoludan gelmek isteyen müşterilerimize kolaylık olması açısından anadolu yakasında Ataşehirde Tüm Set ürünleri görebileceğiniz merkezlerimiz vardır.

İsimli anahtarlık nasıl yapılır, isimli anahtarlık yapımı hakkında bilgi isteyen müşterilerimiz için ise youtube.com adresinden isim yazılı anahtarlık yazdığınızda çıkan videoyu izleyerek bu mucize ürün hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz. isimli anahtarlık modelleri ve ek malzemeler konusunda hiç bir zaman tedarikte sorun yaşamayacağınız gibi ister siparişinizi 10 TL verin isterseniz 1000 TL siparişiniz aynı gün kargolanacaktır.

Peki sizlerden sıkça gelen soruların cevaplarını vermeye çalışalım, Bu ürünü 1 kere sipariş ettikten sonra en çok giden A , E , İ gibi harfler bitince bidaha mı set almam gerekiyor? Hayır bu ürünü ilk başlangıç setini aldıktan sonra hangi harfiniz biterse ondan sipariş edebilirsiniz bunda herhangi bir sınırlama söz konusu değil en ucuz isimli anahtarlık fiyatlarıda bizden alınır 100 adet harfin fiyatı 10 tl dir. Kayışım bitti ektra anahtarlık kayışı istediğim renk ve adette alabilirmiyim? Evet istediğiniz renklerde yolluyoruz fakat adet olarak 100 ve 100 ün katları olacak şekilde yollayabiliyoruz.

Kargoyla Yollanıyor mu? Evet istediğiniz tutarda toptan alışlarınızda analaşmalı kargomuz 7 TL ile 1o TL tutarlarda olacak şekilde kapınıza kadar ürünlerinizi geitriyorlar.