İto Eski Model Tırnaklı Merkezi Kilit (Piyasada Bulunmayan Eski Tip ) 0505 461 95 99

İto Merkezi Kilit Tırnaklı Model

İto Merkezi Kilit Tırnaklı Sistemi Nereden Bulurum?

İto Tırnaklı Merkezi Kilit 2

İto Merkezi Tırnaklı Kilit itonun ortalama 15-20 yıllık kapılarında montajını yapıp sonrasında piyasadan kalkan modelirdir. Üretimden kalktığı için bir çok çelik kapıda bu tırnaklı modellerden bulunmaktadır. Günümüzde Mekanizması bozulup bu tarz kilitleri tedarik etmekte zorlanan müşterilerimiz için elimizde sınırlı sayıda stoklar mevcuttur.

İto tırnaklı Merkezi Kilit Hangi Hallerde Tamiri Yapılmaz ve değiştirilmelidir?

Günümüzde çok yaygın olan bu kilit mekanizmaları genelde müşterilerimizde sıkça şikayet ettikleri  konu;

  • Merkezi kilit sisteminin ilk tur çevirdiklerinde tekrardan geriye kilitle yememek veya 2. tur çevrildiğinde tekrar açılım pozisyonuna gelmemesidir. Böylesi durumlarda enderde olsa tamiri yapılabiliyor fakat tedbiren yanımızda yeni bir mmerkezi kilit bulundurmak zorundayız ki kapı tekrar her türlü kilitlenir hale gelebilsin. Yani Müşterilerimize bu servisleri verirken kesin tamir edileceğinin garantisini verememekteyiz yanımızda yeni ürün mutlaka bulunduruyoruz.
  • Üst tek tur Hizmetçi Kilidinde (Tırnaklı Bölüm) 2 tur kilitlendikten sonra tekrar geri açılmama sorunu. Bu durum aslında çok sorun teşkil etmemekle birlikte alt asıl mekanizmanın kullanılmasında problem yaratmaz. Yani bu tarz problemi olan müşterilerimiz Kapılarını Kullanmaya devam edebilirler. ( Tabi Profosyonel Destek Talabi ile Tarafımıza Müracat ederek incelememiz daha doğru olacaktır.)
  • Alt – Orta- Üst Kilit mekanizmalarının Orantısız Çalışması , Orta Kilitlenirken üst kilit dillerinin Dışarda Kalması , Üst Kilitlenirken orta ve alt kilit dillerinin dışarda kalması . Bu durum idare edilebilir gibi gözüksede dışarda kalıp kapınızın kırılarak açılmasına kadar gidebilir böylesi durumlarda acil destek talep etmenizde fayda vardır.
  • Göbek (Barel) kısmının kilitle uyumsuz olduğu durumlarda göbek kısmını değiştirerek de sorun çözülebilir.

İto Merkezi Kilit Sistemleri Modellerimiz

İto Merkezi Kilit Tırnaklı Modellerimizi Kapınızdaki modellerle Karşılaştırabilirsiniz bunun için altta yayınladığımız resimlere bakarak karar verebilir şayet emin olamadıysanız bize whatsupptan 0535 738 51 65 nolu telefondan yolladığınız resimlerle servis yetkililerimiz size net bilgi vereceklerdir.

Sistemlerimiz garantili montaj olup Ayrıca kapınızı hırsız zorlama vb işlemler yapıldığında Kapı Tamiri Firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız her türlü özel ölçü Kilitlerin Teminini yapmakta olup 26-10-50 Kale Özel Ölçü Kilit (86 mm ) 40-10-60 İto özel ölçü Kilit , İto Elektronik Kilit,  Multlock 30-10-45 Özel Ölçü Kilit , İto Tırnaklı Eski Tip Kilit modellerimizi İstanbul Ataşehirdeki işyerimizde tedarik edebilir Yada Şehir Dışında Kargo Talebinde Bulunabilirsiniz.

İto Eski Tip Tırnaklı Kilit fiyatları

İto Merkezi Kilit Fiyatları için ilgili yetkilimiz Burak Bey olup 0505 461 95 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.