Kale Kapı Kilit Fiyatları Ne Kadar?

kale kapı kilit fiyatlarıKale Kapıları güvenlik seviyesi en üst seviyede tutulan Teknolojik alt yapısı son derece üstün kapılardır. Bu kapıların montaj aşamasında milimetrik montajı yapılır ve herhangi bir dış müdahaleye karşı dayanıklı malzemeden yapılır. Kale Kapılarını bir diğer üstün tarafıda içine kullanılan Barel (Göbek ) Mekanizmasının Çelik Şifre pimlerinden oluşmasıdır. Bu Çelik Şifre Pimli Göbeklerin Dışarıdan Müdahle esnasında (Matkap vb Aletler) Dayanıklık arz ettiği çeşitli örneklerle kanıtlanmıştır.Kale Kapı Göbekleri ve Kilitleri Anahtarları kopyalanamayan veya kopyalatılabilen modeller olarak 2 çeşittir. Anahtarları kopyalanmayan Kale Kapı Göbekleri  240 TL ile 380 TL arasında fiyatına ve ölüçülerine göre değişiklik arz etmekte olup , anahtarı kopyalanbilen standart kale kilitleri ise 50 TL ile 130 tl arasında değişmektedir.

Eğer Kapınız Kale kapı değilde farklı bir kapı ise  ozaman Kale Kilit Fiyatları  standart barelleri 20 TL ile  130  TL arasında olup 5 yıl garantili bu ürünleri evşnşze gelen yetki belgeli çilingir servis Elemanlarımız sayesinde ambalajı ilk defa yanınızda açılacak şekilde montajı yapılmaktadır. Kale Kilit Olarak sizlere Hizmet verdiğimiz anadolu ve avrupa yakasındaki çilingirler olarak  İstanbul Anahtarcılar ve Çilingir odasının 260 nolu üyesi olan firmamız Çilingir servisi Kale Kilit Montajı Kale kilit Modellerinin hepsini bulabileceğiniz Ataşehir Kale Kilit bayimiz 0216 580 80 78 numaralı  telefondan Acıbadem Kale Kilit Bayimize 0216 340 40 20 nolu telefondan vede Göztepede 0216 380 52 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İş yerlerimizde bütün ölçü barelleri bulabilirsin. Kale Kilit Kendi kapılarına özel ölçü bareller üretir bu barellerin boyutları ise kale Kilit 40-10-40 ölçü kilit kale kilit 35-10-45 özel ölçü kilit kale kilit 30-10-45 özel ölçü kilit ve 26-10-45 özel ölçü kale kilit olacak şekilde farklı kilit çeşitleri bulunmaktadır. Eğer Kapınıza standart 68 mm kısa ölçü bir kilit alıp takmaya çalışırsanız fazla zorlamayın olmayacaktır. Böyle ölçü bir barel sizin kapınızda kısa kalacağından kilit mekanizmanızın  tam olarak çalışmasını engeller.

Kale Kapılara kilit modelleri ve çeşitleri ile sizlere kilit değişimi servisini vermekteyiz. Ayrıca Kale kilit Çeşitlerinin dışında Keso Barel Multlock Kilit Modellerinide sunan firmamızdan uygun teklif ve fiyatları için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.