Kale Multlock Master ve Pas Anahtar Kilit Yapımı Fiyatları

Kale Master Sistem AnahtarAnahtarlarınızı Master Sistem pas Sistem Yaptırmak istermisiniz? Sizlere bu konu hakkında neler yapabileceğimizi ve neler hayal edebileceğinize dahil bir kaç örnek verelim. İşyeri sahibisiniz ve işyerinizde  5 ayrı bölüm ve bu bölümlerle bağlantılı 10 adet kapı var, sizin çalıştığınız ana ofis kapınız veya finans kapınız olsun ve ayrıca ev anahtarlarınızında olduğu ayrı bir kilidiniz olsun.

Siz bu koşulda gerekli duyduğunuz minumum 5 anahtarı  işinizle ilgili 1 anahtarı eviniz ile ilgili taşımak mecburiyetindesiniz değil mi? işte biz sizi bu 5 anahtarı taşıma derdinden kurtaracak master sistem kilit modelleri ile kurtarmak istiyoruz. Size 1 Genel Master Anahtar verip (Alt kademede çalışan finas müdürünüz sadece finansı ve diğer alt kademedeki kapıları açmaya yönelik yetki verip evinizi ve ofis odanızı açamayacak şekilde)Genel masterin altındada Genel master 1 GM 2 GM 3 GM 4 olacak şekilde 4 alt kademede kilit ve anahtar kombinasyonu yaratarak sizleri bu master Pas Sistem kilit çözümleri ile tanıştırmak isteriz.

Pas Master Sistem Çalışma Mantığı Örnek Video

Pas Sistem Anahtar Nedir? Nasıl Çalışır altta yayınladığımız videoda tüm detayları görebileceksiniz.

Örnekleri çoğaltmak istersek İş yerinizdeki temizlikçiniz işyerinizin ana giriş kapısını ve çay ocağını açsın ama ofisteki diğer katları ve evinizin kapısını açamasın isteyebilirsiniz. Satış pazarlama Ekibinden bir yöneticiniz Satış ve pazarlama Kapısını açsın ana girişi açsın hatta lavabo ve çay ocağını açsın fakat sizin Genel Master 1 in açtığı hiç bir yeri açamasın. Analaşıldığı üzere Pas Barel Kale Kilit Multlock Kilit Çözümlerinde siz sadece hayal edin biz gerçekleştirelim. Tek Anahtarla Bütün Kilitleri Açmak İstiyorum istiyorsanız bize sadece halay ettiğiniz şablonu oluşturup baris@celikkapiservisi.com adresine mail atmanız yeterlidir.

Ayrıca Pas Kilit Sistemlerinde Yuma Marka Pas Anahtar Yapımınıda gerçekleştiriyoruz. Yuma Kilidin Cerman Bareline , Cerman Mandallı Bareline Borulu Bareline ve tüm asma kilit çeşitlerine uyguluyoruz.

Tek Anahtarlı pas Kilit ve anahtar çözümleri konusunda sizlere kapınızda çözümler üretmek için 7/24 servis yetkilimizden servis kaydı açtırarak destek alınız bu konuda istanbul acıbadem Master Kilit yapımı , Ataşehir Pas Giriş Kilit sistemleri , Multlock Master Sistem anahtar yapımı, Kale Kilit master ve pas sistem anahtar yapımı konsunda uzman ekibimiz tarafından servis verilecektir.

Pas ve Master Sistemin Avantajları

Pas Sistem anahtarda size sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tek Anahtar ile Tüm Kapı Kilitlerinizi Açma İmkanı
  • Bir çok anahtar taşıma derdine son
  • Kapılarınızı Yetki vererek Açılmasını Sağlama
  • Kapılarınızın güvenliğini artırıcı çözümler
  • Bazı Pas Modellerimizde Ekstra Tuzak ve Anahtarı Sadece Kart Sahibi Kopyalama özelliği
  • Bazı Pas Modellerimizde Yetkisiz Geçişi Engelleme( Şirket içinde çalışanların konumuna göre Şifreleme-Depo Sorumlusunun Müdürün odasına girememe , müdürün tüm katlara girip patronun özel odasına girememesi , Patronun Her Kapıyı açabilmesi gibi)