KAPI AÇMA

KAPI AÇMA

KAPI AÇMA

KAPI AÇMA

İster evinizin , ister işyerinizin , kasanızın , otomobilinizin olsun , anahtarınızı kaybetme , kapı üstünde unutma gibi durumlarda , kapı açma işlemleriniz , gerekli itina ve özenle yapılır. Kilit mekanizmasına ve kapı çeşidine göre ayrı teknikler uygulanarak , kapınıza zarar vermemek için tüm hassasiyet gösterilerek , kapı açma işleminiz gerçekleştirilir. Uzman ellerce yapılmayan bir kapı açma işlemi , kapılarınıza büyük zararlar verebilir. Firmamız sizi en az zarara uğratacak , ekstra masraflara yapmanıza engel olacak şekilde , gereken tüm titizlik ve itinayı göstererek güvenle , kaliteli hizmet sunmaktadır. Ne zaman ihtiyaç duyulacağı bilinmez çilingire ; siz günün her saati bize ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hızlı ve etkili bir çözüm için bize ulaşın.

Çilingirlik belgesi olmayan kişilere asla özelinizin kapılarını açmayın. Firmamızdan kapı açma talebinde bulunduğunuzda , biz hızlıca size ulaşıp , sizin güvenliğiniz için, gerekli tetkikleri yapıyoruz. Apartman görevlisine , yöneticiye ,site güvenliğine , iş merkezi güvenliğine ve bunun gibi bilgi alabileceğimiz kişilere başvurarak ve gerekirse kimliğiniz ile , işyeri ya da otomobilin size ait olduğuna dair bir belge talep ederek , açılacak kapının kime ait olduğunu saptıyoruz. Çoğu çilingir bunu vakit kaybı olarak görse de biz sizin güvenliğiniz için bu uygulamayı gerekli görüyoruz .Siz de herkesin gelip kapınızı kurcalama hakkının olmadığını bilmek istemez misiniz ? Ancak o kapının arkasına geçebilme hakkı olan kişiler için , o kapıyı açmak , güvenli bir hizmet sunmak bizim en öncelik verdiğimiz konulardandır.

Usta işi bir işçilik için hizmetinizdeyiz . Kapı açmak tek önceliğimiz değildir. İnce bir işçilik ile kapınıza en az zararı verecek bir ustalık ve hünerle hizmet sunmaktayız. Size uygun fiyatlarla , ekstra maliyetler çıkarmadan çilingir desteği sunmak için , sitemizdeki irtibat numaralarında , günün 24 saati bize ulaşabilirsiniz.