Kartal Royal Garden Çilingir Servisi

Kartal Royal Garden ÇilingirRoyal Garden Kartalın En gözde projelerinden birisi olarak emlak kulislerini hareketlendirdi. Gerek mimari Gerekse konumu olarak kartalın merkezine 5 Dakika E5 ve Sahil Yoluna 5 er dakika uzaklıkta olan bu projenin her detayı ile ayrı mühendislik harikalıkları yaratıldı .

Royal Garden Kartal Çelik Kapı Kilitleri olarak Kale ve Multlock markası kullanılmış olup Dierre Kilit Modelleride Tercih edilmiştir.

Royal Garden Kartal Kapı Servisi ve Kilit Değişimi işlemlerinde Firmamız Tekin Güvenlik Sistemleri olarak Sizlere 7/24 Çilingir servisi ve Kilit değişimi Servisi konusunda yetkili ekip arkadaşlarımız Destek olacaklardır.

Royal Garden Kartal Anahtar Değişimi ve ÇELİK Kapı Servisi olarak sizlere aynı zamanda Kamera ve Alarm sistemi montajı yapmaktayız . Multlock Kilit Değişimi ve Multlock interactive Barel Anahtar kopyalama işlemlerinide yaptıracağınız firmamızda Kartala En yakın Çilingir olarak bizleri bulabilirsiniz. Kartalda Sizlere Hizmet verecek ekip arkadaşımızın ismi Burak Bey olup Kendisine 0535 738 51 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Royal Garden Kartal Oda kapısı Kilit Değişimi servisi  ve Royal Garden Kartal Yakınında Çilingir Hizmeti veren tek firma olan Tekin Güvenlik sistemleri sizlere bu hizmetleri çilingirciler va anahtarcılar derneğinin 360 numaralı üyesi olarak sunmaktadır.

Royal Garden Kartal Kapı kilitlerinin servisi olan firmamız sizlere 7/24 hizmet vermekte olup bize gerek cep telefonlarımızdan gerekse sabit telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz…Royal Garden Kartal Kapı kilit ölçüleri  genelde standart ölçü olmakla birlikte Multlock , Keso ve Yale Marka Kilitlerde bu kapılara uymaktadır.

Royal Garden Kartal Müşterilerimiz Genelde Fayn Marka İkiz pas Anahtarlı Kilitleri Tercih Etmekte ve Tek anahtarlı iki kilidi açabilme özelliğinden faydalanmaktadırlar. Fayn Marka İkiz Master Anahtarlı Kilit Fiyatı 285 TL olup bu ürünüdü işyerlerimizden veyagezici ekibimizden tedarik edebilirsiniz.

Royal Garden Kartal Çilingir Hizmeti sunan firmamızın Tekin Güvenlik Sistemleri bünyesinde olup Acil Çilingir ve Çelik Kapı Servisi Hizmetlerinide sunmaktadır.