Küçükyalı Çilingir

kucukyali-cilingir-kale-kilitKüçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingir kuruluşumuzun amacı müşterilerimizin güvenerek ,her türlü çilingir destek konularında tedarik ve servis ağı oluşturabilmektir. Küçükyalı bölgesinde kilit ve kapı servisi olarak faaliyet gösteren firmamızda , Kapı Tamiri , Kilit Değişimi, Nöbetçi Çilingir ,  Rana Kapı servisliği yapmaktayız. Küçükyalı bölgesinde oturan müşterilerimize 7/24 teknik destek imkanı ile birlikte kapılarını güçlendirici çözümler Kapı alarm sistemleri , güvenlik kamera sistemleri ve bu çözümlere yönelik alternatif bilgiler ile kapınızı ve evinizin güvenliğini artırıcı bilgiler sunmaktayız.

Küçükyalı Çilingir olarak Son zamanlarda artan hırsızlık olaylarına karşılık küçükyalı bölgesinde kapı güçlendirme ve kapı tamiri konusunda sıklıkla talep almaktayız.

Kapı Güçlendirme Yöntemleri

Rb Kelepçe

Çelik veya Ahşap kapılarda kapılarınıza Kapı Arkalarından Takılan Rb Kelepçe önermekteyiz. Küçükyalı Çilingir bayimizde bulabileceğiniz Rb Kelepçe siz içerde olduğunuz zaman sizi güven altında tutan son derece güvenilir çelik alışımlı çift katmanlı emniyet kelepçeleri olarak saılmakta olup yukarıdaki linkteki videoda rb kelepçe ile ilgili detaylı videoyu görebilirsiniz. Bu kelepçeler dünyanın en sağlam ve korunaklı kapıları olan multlock kapıların kelepçeleri olup kapınıza sunduğu çift katmanlı emniyet ile sizlere ve kapınıza ayrı bir güven katacaktır.

Çift Tuzaklı Rb Kapı Göbeği

İkinci önerimiz Çift Tuzaklı rb Kapı göbeği, son zamanlarda yaşanan hırsızlıklarda hırsızların kapı kilitlerini ön barel ağzından kırarak evlerinize girdikleri görülmekte olup rb kapı kilidi siz değerli müşterilerimize hem önden hemde arkadan kapı güvenliğinizi artırıcı önlem olarak sunulmaktadır. Küçükyalı Çilingir servisimizde bu kilit çeşitlerimizide bulabilir. Gerekli bilgileri alabilir montaj için randevu talep edebilirsiniz.

Küçükyalıya en yakın çilingir olarak faaliyet gösteren firmamızda bütün servislerimiz en geç 20 dakika içerisinde verilmekte olup bütün kilit ve kapı güçlendirme konularında uzaman ekip ve ustalarımdan bilgi alabilirsiniz ücretsiz servisimizden randevu talep edebilir gerekli fikir alışverişinden sonra kapınıza en uygun güçlendirme tipine göre fiyat belirlenir uygun görülürse aynı gün içinde montaj talebinde bulunabilirsiniz.

Çalıştığımız Kilit Markaları

Kale Kilit

Küçükyalı Kale Kilit olarak siz değerli müşterilermize her ölçü ve model kale kilit örneklerini sunabiliyoruz. Kale Cec Model , Kale 164 bm bilyalı model, Kale YGS model (fiyat ve ölçüleri için letişime geçebilirsiniz) Kilit ölçülerimiz Kale 26-10-32  (68 mm )en çok kullanılan ölçü olarak ahşap ve çelik kapılarda kullanılmakta olup genelde kapınızdaki ölçüye denk gelebilecek modeldir. Bu ölçüleri alabilmeniz için yapmanız gereken kilidinizi çıkarmadan kapıyı içten dışa ölçelerek 10 mm düşürerek ölçü almanız bize yeterli olacaktır. veyahut kapınızın bir fotoğrafını üsteki numaralarımızdan whatsupp yardımı ile göndermek olacaktır. Küçükyalı Çilingir olarak bütün kale kilit ölçüleri elimizde mevcut olup kapınıza montaj işleminide yapmakta olduğumuzu belirtiriz.

Multlock Kilit

Küçükyalı Multlock Kilit servisi olarak satışa sunduğumuz başlıca kilit modellerimizi altta belirtmekteyiz.

Küçükyalı Multlock Çarklı Kilit

Multlock integratör Kilit

Multlock interactive kilit

Multlock 7*7 KGB kilit

Dierre Kilit

Bir İtalyan markası olan dierre kilit istanbulda bir çok projede  boy göstermekte olup son derece kaliteli kapı kilitlerindendir. Firmamızda dierre kilitlere dair bir çok kilit çeşidini bulabilir bu kilitleri kargo teslimi ile adresinize isteyebilirsiniz.

Rb Locxis Rana Kilit

Bir israil mensei olan kilidinde bayisi olan firmamızda Rana çelik kapının distürübütörlüğünü üstlendiği markanın tüm çeşitleri mevcuttur.