Multlock Çarklı Barel (Kilit) Fiyatı Ne kadar?Nasıl Sökülür?

Multlock Çarklı barel fotoğrafMultlock interactive barel serisinden kendi kapılarına kullandığı multlock çarklı barel sistemi sadece multlock kapılara uygulanabilen sistemlerdir. Yani kapınıza multlock un çarklı olmayan düz barelini takmaya çalışmayın uymayacak ve kapı kasmasına sebep olabilecek bir durumdur. Multlock 81 mm çarklı barel ölçü olarak standart barellerden 10 cm daha uzundur. Bu barelin iç kısmıyla alakalı bir durum olduğundan kapınızın dışarda kalan barelin ön kısmı montaj esnasında çokta farketmiyor.

Multlock Çarklı barel Kilit montajı nasıl yapılır ? Açıkcası kne kadar anlatsakta bu barel çeşiti diğer barellerden biraz farklı olacağından teknik bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz, fakat yinede dilimizin döndüğünce anlatalım istedik. Multlock kilitlerin önce iç taraftaki paslanmaz kol vidalarını alyan yardımı ile kolun altındaki vidadan çıkarınız. Sonrasında Paslanmaz kısım dediğimiz kol ile birlikte altındaki ince paslanmaz plakayı çıkarınız. Sonrasında karşınıza 4 adet düz vida çıkacaktır . 4 vidayı düz tornavida yardımı ile çıkarınız ve sonrasında Multlock İnteractive Barelin orta vidasını kapı açık konumdayken çıkarıp arkasındaki mandaldan çekerek bareli yerinden çıkarınız. Barel Rozet vidaları engel olacağından rozet vidalarından çıkarıp yerine tekrardan oturtunuz. Ataşehir uphill courtta Multlock İnteractive Kilit çeşitleri ve Ataşehir deluxia plusta Multlock İnteractive kilit çeşitleri ve ataşehir varyap meridyen Multlock İnteractive kilit çeşitleri çokça gördüğümüz sitelerdir.

Ayrıca Erenköy dilman towers Multlock İnteractive kilit ve Erenköy hoffman evleride multlock interactive kilit modelini kullanan yapılardır. Teknik yapı da Multlock İnteractive bareli tercih eden inşaat firmalarındandır.  Multlock interactive 5 anahtarlı çarklı kilit fiyatları 320 TL dir anahtar adedine göre fiyatlar değişmektedir. Ataşehir metrepol inşaat multlock kapı modelini tercih eden firmalar arasındadır. Multlock Çilingir servisi olan firmamız aynı zamanda yetkili bayi olarakta 6 yıldır multlock marka kilitleri Acıbadem ve ataşehirdeki dükkanlarımızda bütün çeşitleri ile satmaktayız. Sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için 0535 738 51 65 nolu telefonumuzu mutlaka çep telefonunuza kaydedin.