Şifreli Kapı Kilidi ve Şifreli Geçiş Sistemleri

Şifreli Kapı Kilitleri genelde şirketlerin geçiş sistemi olarak kullandıkları ve izni olmayan yetkisiz kişilerin geçişini engelleyen sistemlerdir. Şifreli kapı kilidi Modelleri olarak sizlere kale kd 050 modeli hakkında bilgi vereceğiz. Şifreli geçiş sistemleri Akıllı kilid , Kale Trafo , Şifre panel ve Kapı kilid mekanizmasından oluşmaktadır. Şifreli Kilitleme sistemleri  kilitleme işlemi yapmazlar sadece kapı çekik vaziyette iken dil kısmını  oynatmaya yarayan akıllı kilit merkezi ile entegre olarak çalışır.

Sizilere bu seti komple olarak yolluyoruz bu set içeriğinin dışında ekstra bir malzemeye ihtiyacınız olmayacaktır, sizler sadece bizlere mail yoluyla veya whatsupptan kapınızın fotoğraflarını yollamanız yeterli olacaktır. Biz sizin kapınıza en uygun kilitleme mekanizmasını yollamaktayız. Şifreli kapı kilidi fiyatları hakkında geniş bilgiyi 0505 461 95 99 numaralı cep telefonundan burak beyden alabilirsiniz. Eğerki kapınız aynı zamanda kilitleme yapılmasını istiyorsanız ozaman kapınıza parmak izli kapı kilidi veya parmak izli kilitleme sistemi  takılmasını öneriyoruz. Parmak iziyle çalışan kapılar genellikle kilitleme ve açma durumlarında kapınızı parmak izli apart ile entegre edip birde kapınıza özel kapı göbeğine motor entegre edip sistemi çalışır hale getiriyoruz. Bu sistemler Şifreli kilitler gibi olmayıp ekstra olarak anahtarla yapmış olduğunuz kilitleme işleminide yapmaktadır

Şifreli ve Kumandalı Oda Kapısı İş yeri Kapısı Kurulumu

Pratik Kurulumlu Şifreli Kapı Kilidi

Multlock Smart Handle Şifreli Parmak İzli Kapı Kilidi

 • Kolay Kurulumlu ,
 • Elektrik Bağlantısı İstemez
 • Sadece Tornavida Yardımı İle Kurulur
 • Kalem Pil İle Çalışır
 • Fiyat Performans Ürünü

Sipariş İçin Tekin Ticaret Parmak İzli Sistem Satışı

Multlock Şifreli Parmak İzli Oda Kapısı Kolu

Altta Kullanım Videomuzu inceleyin Lütfen.

Pratik Şifreli Geçiş Sistemi Kurulumu ve Çalışması Nasıl?

Şifreli Geçiş Sistemlerini 2 saat içinde kapınıza monte ediyor ve sistemin çalışma mantığını 15 dakikada size anlatıyor ve hazır kurulu hale getiriyoruz. Sizlere yönelik hazırladığımız alttaki videoda kurduğumuz şifreli sistemin Nasıl çalıştığını ve hangi bileşenlere etki ederek kapınızın açılımını sağladığı hakkında fikir sahibi olacaksınız.

Yukarıda videoda gözüken sistemin aynısını bütün Kapılara monte edebiliyoruz…

Şifreli / Kartlı Geçiş Sistemleri Hangi Kapılara Nerelere Uygulanır?

Şifreli Geçiş sistemleri özetle Kapı olan Her noktaya Çeşitli Tadilatlarla Uyguladığımız sistemlerdir.

 • Bina Giriş Kapılarına
 • Yönetici Ofislerine
 • Daire Giriş Kapılarına
 • İşyerlerine
 • Bahçe Kapılarına
 • Garaj Kapılarına

Aklınıza gelebilecek tüm yerlere uyguladığımız bu sistemler hakkında daha detaylı bilgiyi 0535 738 51 65 numaralı telefon hattımızdan alabilirsiniz.Sizde kapımı şifre ile açmak istiyorum veya parmak izi ile açılan kapı sistemim olsun diyorsanız mutlaka sistemlerimiz hakkında bilgi alınız. Ataşehir Şifreli kilitleme ve kapı sistemleri hakkında detaylı bilgiyi ataşehir ata 3-4 blok dükkan 23 deki adresimizde Burak beyden öğrenebilir detaylı teknik bilgiler alabilirsiniz.

Şifreli Kilit entegreli kapılar acıbadem Şubemizde bulunmakta olup Acıbadem ve kadıköy Şifreli parmak izli geçiş sistemleri hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz hatta bizzat kapıların üzerinde ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

sizlere parmak izli kilit çeşitleri  ve katlı kapı kilidi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz adına e broşür ve katoloğu baris@sifrelikapikilidi.com adresine mail atarak alabilir ve öğrenebilirsiniz.

Şifreli Geçiş Sistemlerinde en önemli husus montaj aşamasıdır. Montaj yapılırken sistemin doğru oturtulması ve sistemin kilit mekanizmaların kaliteli olması çok önemlidir. Bizler bu tür montajlarda kapılarınıza taktığımız her bir ürüne 2 yıl garanti vermekteyiz. Yapılan montajların hepsi standartlara uygun ve muntazam yapılmaktadır. Daha önce bir çok ofis ve bina girişlerine kurulan sistemlerde kesinlikle zorlanmadan rahatlıkla kapılarınızı 4 haneli şifre girerek veyahut kart okutarak yada göstergeç boncuk okutarak geçiş yapılmaktadır.

Şifreli Kapı Kilidi Kaç Parçadan Oluşur?

Şifreli Kapı Kilidi Toplamda 4 Parçadan oluşmaktadır.  1-Kapı Kapatıcı (Hidrolik Yay) Kapılarınızı Şifre ile giriş çıkışını yaptıktan sonra otomatik olarak kapınızın arkanızdan kapanmasını sağlayan mekanizmadır. 2- Şifreli Kapı Kilidi  Kapıların şifre ile girilip geçişi sağlamaya yarayan aparat, genelde kapı dışlarına ve boy izasında monte edilir.  3-Basaç (Kapı Elektronik Karşılığı) Bu sistem 12 volt elektrik ile çalışır ve sistemin asıl kilitleme merkezini oluşturur. Bu mekanizma kapıdaki kilit dilini tutar ve şifre panelinden aldığı komutla dili boşa çıkarır veya kilitler. 4 Kapı Kilidi Bu kapılarınızda olan kilitleme sistemidir. Her kapıda bulunur fakat şifreli geçiş sistemine uygun olması önemli husustur. Eğer uygun değilse tarafımızdan uygun bir kilit sistemi ile değiştirilir.

Multlock Şifreli Geçiş Sistemleri

Multlock Şifreli Geçiş Sistemleri Dış Mekanlarda ve iç mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiş Assa Abloy Tarafından Türkiye pazarını sürülmüş son derece Kaliteli Multlock Şifreli Geçiş sistemlerinin Montajını , Servisini ve Satışını Yapmaktayız. Ürünlerimiz 2 yıl Garantili olup teknik destek ekibimizden ürünlerle ilgili bilgi alabilir montaj talep edebilirsiniz.

Metropol İnşaat Multlock Kapı Şifreli Geçiş Çalışmamız

Metropol inşaat Çelik Kapılarına Şifreli Geçiş sistemini orjinal kapılarına uyarlı multlock sistemleri ile kuruyor ve kapınız garantiden çıkmadan Yine Yetkili servis garantisinde çalışmaya devam ediyor . Şifreli kapı Kilidi olarak Multlock Marka Geçiş sistemlerini önerdiğimiz metropol inşaat kapılarına keşif için lütfen arayınız

Cam Kapılara Şifreli Geçiş Sistemi

Cam kapılar İçin şifreli Geçiş Sistemlerinde Multlock ve Kale Marka Ürünleri kullanmaktayız. Çalışma mantığında şifreli geçiş ünitesinin yanı sıra cam kapının üst bölümüne koyduğumuz Manyetik Aparat Mıknatıs görevi görmekte olup 250 kg ağırlığı , itmeyi , çekmeyi kaldırabilecek güçtedir. Bu ağırlığı artırabiliyoruz örnek vermek gerekirse 5oo kg 750 kg ve 1 tona kadar ağırlık , itme ve çekmeye dayanıklı kuvvet uygulanabiliyor. Tavsiye ettiğimiz kilo 250 kg dir.

Ürünlerimiz İsveç mensei ürünler olup 2 yıl garantilidir. Kapılarınızda hem şifre ile geçiş yapma hemde kart ile geçiş yapma imkanı sunuyoruz

Üste Gördüğünüz videoda montaj tarafımıza ait olup kapılarınızın görsellerini paylaşarak sizlere fiyat bilgisi verebiliriz. Cam kapılarda dikkat edilmesi gereken en önemli husus kapıların kapanma oranının iyi ayarlanması, aksi taktirde cam kapıların kırılması söz konusu olabiliyor.

Parmak İzli Kilitler ve Çalışma mantığı

Parmak izli Kilitler Kapılarınıza montajı yapıldıktan sonra 1000 parmağı tanıyacak ve silinecek şekilde entegre olur. Parmak izi kilitlerinde genelde bir çok marka ile çalışırız fakat Tercih ettiğimiz marka Desi Parmak izli sistemdir.

Alttaki Videolar ve resimler kapılarda montajını yaptığımız birebir kendi ürünlerimiz olmakla birlikte. Hem parmak izli kilitlerin montajında hemde şifreli geçiş sistemlerin montajında bizzat kendi bünyemizden çalışma arkadaşlarımız montaj yapmaktadır.