Yangın Kapılarına Emniyet Sürgüsü ve Emniyet Kilidi

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Özellikle Elit Semtlerde son zamanlarda yaşanan hırsızlıkların temelinde Yangın Kapılarına zorlayarak girilen hırsızlıklar yaşandığı gözlenmektedir. Özellikle Belli yaşam standartların üstünde olan semtlerde sıklıkla yaşanan bu hırsızlıklarda Yangın Kapısında bulunan tek tip dar dili, levye yardımı ile zorlanması ile çok basit bir şekilde açılıp içeriye girilebiliyor ve dahası huzur içinde zevkle kurduğunuz yuvanızda istenilmeyen kötü sürprizlerle karşılaşıyorsunuz. Bu makalemizde Yangın Kapılarına nasıl önlemler alacağımızın tespitini yapıp Yangın Kapısı Güçlendirme ile ilgili siz değerli müşterilerimize belirli önerilerde bulunacağız.

Öncelikle alttaki video sizlere evinize kadar gelip her yangın merdivenine takılacak tam set Kilitleme çözümlerimizdir.Videomuzu izledikten sonra detay sorularınız için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yangın Kapılarına Emniyet Mili

Yangın Kapılarına Taktığımız Emniyet Millerinde Dışardan Müdahalede hırsızlık girişimlerinde iyi sonuçlar alındığını gördük. Kullandığımız Malzeme Ağı Demir Metallerden oluştuğundan ve arka taraftan (alttaki videoda) kalın 8 lik vida-somun birleşimi ile monte ettiğimizden son derece emniyetli olur.

Yangın Kapılarına Emniyet Milini Neden Tavsiye Ediyoruz?

Yangın Kapısı Emniyet Mili öncelikle üsteki videoda anlatıldığı gibi üçlü şekilde monte edilerek kapınızda menteşe ve kilit kısmını en sağlıklı yönden koruma altına almaktadır. Mil sistemine kullandığımız vidalar arka taraftan kapalı başlı , kapı içinden ise somunlu olmasından ötürü son derece sağlam ve emniyetlidir. Özellikle bu Milleri tavsiye etmemizin sebebi yangın ve deprem anında kasma yapmayarak asıl amacımızın dışına çıkmamış oluyoruz, bir başka değişle içe gömülen kilitler deprem ve yangın durumlarında birbirlerin içine girerek sarmal oluşturabiliyorlar. Alttaki videoda kapı millerine kullandığımız vidalı somunların örneği bulunmaktadır.

Yangın Kapı Mil Fiyatları ve ONLİNE Sipariş

Yangın Kapı Milleri İsterseniz Adresinizde montaj yapılır dilerseniz adresinize kargo yapılır , Hesap Numaralarımıza Ödeme Geçerek isminize kargo çıkabilir veya Online alışveriş sitemiz n11 üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Online Sipariş Sitemiz

Online Sipariş İçin Tıklayın Lütfen

Hesap Numaralarımız

HAVALE İÇİN şube kodu 1593 hesap no 6298950(Celil Tamtekin )
EFT İÇİN Garanti BANKASI Celil Tamtekin Yukarı Acıbadem Şubesi iBAN NO TR63 0006 2001 5930 0006 2989 50

Yangın Kapılarına Kullandığımız Sistemler içinde Milli Sistemler Tavsiye Ettiğimiz Güvenlik Tedbirlerinden biridir. Kolay Montajı 30-40 Dakika içinde uzman Teknik ekibimizin Yardımıyla Temiz ve titiz bir şekilde montaj yapılmaktadır. Alttaki videoda bu Millerin montajı ve çalışma mantığı anlatılmaktadır.

Üste Anlattığımız Sistemleri Kapınıza monte ettirmeniz Hem bu tarz hırsızlıklarda Hırsızların  vakit kaybetmesi için Ciddi Bir sebep hemde ses çıkarıp efor kaybetmesi ve dolayısı ile vazgeçmesi anlamına gelmektedir. Emniyet mili montajı aşamasında kapılarınızın öncelikle resmini 0535 738 51 65 numaralı whatsup hattımıza iletmeniz açık adresiniz ve konumunuzla birlikte yollamanızı rica ederiz. uzman ekibimiz kapınızı inceleyip dönüş yapacaktır.

Yangın Kapılarına Emniyet Mili Montaj Aşamaları

Online Satış www.tekinticaret.net 

Emniyet Mili Uygulama Görselleri

Yangın Kapılarına Emniyet Sürgüsü

Yangın kapılarının en hassas olduğu bölümlere levye ilke kastırmaların önüne geçmek için Yangın Kapılarına Emniyet Sürgüsü montajı yapıyoruz

Üste yer alan Emniyet Sürgüleri iki boyutta olup bütün yangın kapılarına ve Kilit sistemlerine monte edebiliyoruz. Hırsızlara karşı kesin çözüm olan bu sürgü tipi kapınıza monte edildikten sonra gönlünüz rahat olsun , mevcuttaki kilit sisteminizi kırsa bile bu uzun ve geniş millere ulaşması çok zor olduğu için çok ciddi efor ve zaman harcaması gerekmektedir. Zaten bu tarz hırsızlık vakaların da en önemli husus da budur hırsızın vaktinden çalıp onu oyalamaya çalışmak!

Daha önceleri müşterilerimize yangın merdivenleri ile ilgili çözümler sunduk ve bu çözümler ciddi sonuçlar aldık sizde yangın kapılarınıza  Güvenlik çözümleri ve güçlendirme talep edersiniz güvenlik uzmanı Burak Bey ile 0505 461 95 99 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sizler için hazırladığımız videoda size ürünlerimizle ilgili montaj aşamasında neler yapılabileceği ve hangi ürünlerin montajını yapabileceğimize dahil bilgi vermeye çalıştık. Ayrıca Bu modellerin kapılarınıza Monte edilmiş halinin video ve fotoğraflarıda mevcuttur. Alttaki Resimler bu ürünlerin kapınıza monte edilmiş son halidir.

Yangın Kapılarına Emniyet Sürgüsü ve Kilidi Ne Kadar?

Yangın Kapılarına Taktığımız Kilit Sistemleri ilgili fiyat Teklifini kapınızın görüntüsünü 0535 738 51 65 numaralı telefona Whatsupp yoluyla atıp bulunduğunuz İlçeyi ve semti yazarak fiyat alabilirsiniz. Fiyat Almak istediğiniz kapıya hangi mekanizmayı taktırmak istediğinizi de belirtirseniz size hem randevu konusunda ve fiyat konusunda daha doğru bilgi vermiş olacağız. Alttaki videoda siz değerli müşterilerimizin tercihi konusunda yardımcı olabilmesi için hazırlanmıştır.

İstanbul genelinde bir çok bölgede yangın merdivenleri ve güvenlik ekipmanları ile ilgili çözümler üreten firmamızda İstediğiniz her semte Teknik servis arkadaşımızı yönlendirip kapınıza uygulanacak çözümlerle ilgili teknik detay bilgi verilecektir.

Pratik ve Hızlı Montaj

Yangın Kapınıza Uygulanacak Kilit Mekanizmalarımızı kendiniz bile montajını yapabilirsiniz. Sadece yukardaki videoda izlediğiniz içe gömmeli emniyet kilitlerinde özel bir ekipman ve alet gerektirdiğinden uzman teknisyenimizden destek almanız gerekmektedir.