Fikirtepe Rezidance Çilingir ve Kilit Hizmetleri

 Fikirtepe ÇilingirFikirtepe Çilingir

Fikirtepe Çilingir Servisi siz değerli müşterilerimize 7/24 çilingir hizmeti sunan, ayrıca kilit değiştirme ve çelik kapı tamiri yapan Alarm sistemleri ve Kamera Montajı ile sizlere destek olan bir firmadır. Fikirtepe eski adıyla mandıra caddesi üzerinde servis imkanı sunduğumuz mahallemizde, kentsel dönüşüm ile hız kazanmış rezidanclar ve yeni yapılaşmalara servis imkanı sağlamaktadır. Fikirtepede Gelişen ve bitmiş başlıca projelere verdiğimiz hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

Transform Fikirtepe projesi Kilit ve Çilingir Servisleri

Transform Fikirtepe projesi Fikirtepe merkez mandıra caddesi üzerinde konumlanmış firmamıza çok yakın olan bir proje olmakla birlikte Kapı Kilitlerinin bakımı servisi ve kilit değişimi işlerinde firmamız en yakın Kilit ve Kapı Servisliği yapmaktadır. Transform Fikirtepe Çilingiri olan ve bünyemizde bu projeye dahil Çelik kapı Tamiri Transform Fikirtepe Kapı Kilitlerinin Değişimi hizmetlerinide sunmaktayız. Bu projeye özel 7/24 Çilingir teminini uygun fiyat garantisi ile sunmakta olup projede kullanılan Rb Lockxis rana kapı, Transform Fikirtepe Multlock Kilit ve dierre Kilit Değişimlerinide üstlenmekteyiz.

Transform Fikirtepeye En yakın Güvenilir Çilingir Firması olan firmamızda bu projelerin çelik kapı kilit değişimi ve açma işlemlerini yetki belgesi olan firmamız bünyesinde yapıldığında takılan her kilit için 2 yıl garanti vermekteyiz.

 

Yenitepe Fikirtepe projesi Kilit ve Çilingir Servisi

Yenitepe Çilingir servisi Fikirtepe mandıra caddesinde olan yetkili servislerimizin bölgesinde bulunan bir projedir. Bu projenin Kilit değişimi ve Kapı Tamirlerini yapan firmamız Tekin güvenlik olarak  Takılan veya servis verilen her iş için 2 yıl garanti sözümüzü bu projede de gerçekleştiriyoruz.

Servisliğini yaptığımız bazı markalar şu şekilde sıralanmıştır.

Yenitepe Kale Kilit değişimi

Yenitepe Multlock Kilit Servisi Satışı

Yenitepe Dierre Kilit Servisi Satış

Yenitepe Rb locxis Kilit Yetkili Servis Satış

Şu an itibari ile mandıra caddesi olan firmamızın 6 ayrı ilçede şubesi bulunmakta ve siz değerli müşterilerimize 7/24 Yenitepe Yakını Çilingir Hizmetini kesintisiz sunmaktadır.

 

Brooklyn Life Fikirtepe projesi Kilit ve Çilingir Servisi

Brooklyn Life Çilingir Servisi proje yakını ve eş zamanlı servis imkanı sağlamaktayız Brooklyn Life Kapı Kilidi modelleri ve çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Firmamız Brooklyn Life yakını Çilingirler içinde en hızlı ve en güveniliri çilingir servisini sunmaktadır.

Kapı Kilit Değişimi

Dierre Kilit servisi

Kale Kapı Servisi

Multlock Kilit Servisi

Rb Locxis Kilit Değişimi ve Satışı

Brooklyn Life projesinde sunduğumuz başlıca Çilingir ve Kapı işlerinden bazılarıdır.

Sizlerde Brooklyn Life projesinde yeni bir ev aldınız veya kiraladıysanız projedeki evinizin acil olarak kilitlerinin değişimini gerçekleştiriniz çünkü bu tarz rezidancelerde en çok yaşanan hırsızlık olayı Kilidin değiştirilmemesi ve güvenlik önlemi alınmamış kapılardadır.

 

Elite Concept Fikirtepe projesi Kilit ve Çilingir Servisi

Elite Concept Yakını Çilingir ve Kale Kilit bayisi olan firmamızda Elite Concepte özel bütün kilit çeşitlerimizi bulabilirsiniz,Daha önce bu bölge yakını çilingir hizmetini Kadıköy Acıbadem Merkezimizden sağlarkan şimdi açılan yeni projelerle birlikte Fikirtepe Mandıra Caddesine Yakın Yeni Yerimizde Elite Consept için Servis vermeye başladık. Bu bölgede kentsel dönüşümde biten yapılardan olduğundan taşınmaların hız kazanması ile birlikte ciddi anlamda kilit değişimleri ihtiyacı doğmaktadır.

Elite Concept Kale Kilit Kapı ve Çilingir servisliğini 7/24 sunduğumuz firmamamızda kale kapının ve Kale Kilidin bütün ölçü çeşitleri ile birlikte bulabilirsiniz.Ayrıca bu proje için diğer kilit markalarınında firmamızda mevcuttur Elite Concept için verdiğimiz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz;

Elite Concept Multlock Kilit Servisi

Elite Concept Kale Kilit Çelik Kapı Tamiri

Elite Concept Güvenilir Çilingir Hizmeti

Elite Concept Dierre Kilit

Elite Concept Rb Locxis Kilit

 

Teknik Yapı Concord Fikirtepe projesi Kilit ve Çilingir Servisi

Teknik Yapı Concord Fikiretepeye En yakın Çilingir servisini vermekteyiz. Yapmanız gereken bölge sorumlumuz Burak Bey ‘e 0505 461 95 99 numaralı Telefondan Kilit ile ilgili veya Çilingir servisi ile ilgili tüm servislerinizde bilgi alabilirsiniz.

Daha önce bir çok fikirtepe Rezidance projelerinde bulunan firmamızda Çelik Kapı Tamiri, Kilit değişimi ve Alarm Sistemi Kurulumuda yapmaktayız.

Teknik Yapı Concord Multlock Kilit&Rb Lockxis Kilit

Teknik Yapı Concord  Fikirtepe projesinde teknik yapının diğer projelerinde olduğu gibi Rb lockxis kilit kullanmakta ve kapılarıda Rana Çelik kapının kendi kapılarında kullandığı özel rezidance modelidir.  Bu projedeki kilit sistemlerinin değişimi kapı servisliği ve alarm sistemlerinin montajını da yapmakta olan firmamızda 7/24 teknik destek sağlayacak ekip  liderimizin ismi Burak olup hem satış hem de montaj konusunda yardım alabilirsiniz.

 

Emay inşaat Kentplus Kadıköy

Emay inşaat Kentplus Kadıköy Çilingir ve Kilit servisliğini yapıyoruz. 7/24 Çilingir hizmeti ve kilit değişimi servislerini yaptığımız firmamızda başlıca hizmetler şu şekilde sıralanabilir.

Emay inşaat Kentplus Kadıköy Kapı Tamiri

Emay inşaat Kentplus Kadıköy Kapı Servisi

Çilingir Servisi

Kale Kilit Servisi

Multlock Kilit Servisi

Oto Çilingir Hizmeti

Kilit değişimi Servisi

Emay inşaat Kentplus Kadıköy Kale Kilit

Kale Kilit Satış ve servis konusunda 7/24 teknik destek sağlamakta olup kilit değişimlerinde kapı açım işlemlerinde bu bölge sorumlumuz Burak beyden yardım alabilirsiniz. Yeni taşındığınız evin kilit değişimi  konusunda kapınıza bir çok kilit ölçüsü ve çeşidiyle gelip kapınızda karar vermenizde etkili oluyoruz Kilit fiyatları ve çeşitleri konusunda sizlere önerebileceğimiz fiyat aralığı 30tl ve 600 tl arasında farklılık göstermekte olup kapınızdaki ölçüye göre fiyatlarımız değişmekte olup servis ücreti olarak 40 tl ücret almaktayız.

The Mandarins Acıbadem Kilit Servisi

The Mandarins Acıbadem Mandıra caddesi üzerinde 11 numarada konuşlanmış Fikirtepe son yıllarda yapılmış en güzel rezidance projelerinden biridir. The Mandarins Çilingir ve Kilit Servisi olan firmamızda Kilit değişimi , Kale Kilit servisi, Dierre Kilit servisi, Multlock Kilit Servisi,Rb Locxis kilit satışı ve servisi hizmetlerini vermekteyiz.

The Mandarins yakını çilingir servisliğini yapan  birkaç firmadanız sizlere 20 dakikada kapınıza çilingir ve kilit yetkilisi göndermeyi garanti etmekteyiz.

The Mandarins Kale Kilit

The Mandarins Kale Kilit bütün kilit çeşitleri işyerlerimizde bulunmakta olup kapınıza gelen servis yetkilimizde diğer Avrupa kilitler olduğu gibi Kale Kilitlerde bulunmakta olup bu kilitleri güvenlik seviyesine göre sizlere anlatarak onayladığınız ve içinize sinen modelimizin montajını yapmaktayız.

 

Mina Towers Fikirtepe

Fikirtepe projelerinden biri olan Mina Towers projesinin bütün kilit ve çilingir işlemlerini yapmakta olan firmamızda 7/24 hizmet alabilirsiniz. Fikirtepe Mina Towers Çilingir olarak kapı tamiri ve kilit değişimi işlemlerinde yaklaşık 40 çeşit kilitle Kapınıza kadar gelip servis imkanı sunmaktayız.

Bu projede çalıştığımız başlıca kilit markaları şu şekildedir.

Fikirtepe Mina Towers Kale Kilit, Fikirtepe Mina Towers Multlock Kilit,Dierre Kilit,Rb Locxis Kilit ve birçok markayı barındıran şirketimizin bu markaların montajını yaparken 2 yıl firma garantisi verdiğimizide bilmenizi isteriz.

 

 

Fikirtepe Alya Life Rezidance Çilingir

Fikirtepe Alya Life Rezidance  Fikirtepe mandıra caddesinde olan bir proje olup bu projedeki bütün kapıların servis ve satışını yapmaktayız. Kapı tamiri kilit montajı alarm sistemi keşifi başlıca yaptığımız servislerdendir. Firmamız Fikirtepe Alya Life Rezidance yakınında olup müşterilerimize 20 dakika içerisinde hizmet garantisi sunmaktadır.

Firmamızda sunduğumuz başlıca servisler şöyledir;

Fikirtepe Alya Life Rezidance Kilit Değişimi

Fikirtepe Alya Life Rezidance Kapı Tamiri

Fikirtepe Alya Life Rezidance Çilingir Servisi

Fikirtepe Alya Life Rezidance Gece Açık Çilingir Hizmeti

Fikirtepe Alya Life Rezidance alarm sistemi montajı

 

 

Fikirtepe Elite Consept Çilingir

Fikirtepe Elite Consept  projesinde kilit ve kapı servisliğimiz olup kapı mekanizmalarının değişimleri kilit değişimleri ve bu projede çilingir servisi hizmetini fikirtepe bayisi olan firmamız tekin güvenlik üstlenmiştir.

7/24 sunulan çilingir hizmetlerimizin genelinde uygun fiyat tarifesi ve hızlı hizmet temel prensibimizdir. Kapılarınıza ve kilitlerinize zarar vermeden servis yaptığımızı belirtir mandıra caddesi üzerinde olan firmamızdanda kilitler ve kapılar hakkında bilgi alabilirsiniz

 

Fikirtepe Business İstanbul Çilingir

Birçok projenin servisliğini yaptığımız gibi Fikirtepe Business İstanbul projesindede Çilingir ve Kilit servisi yapmaktayız, kapılarınızda oluşacak kilit problemlerinde ve kapı tamiri servislerinde sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız.