Çilingir İşi Arayanlar Çilingir Ustası Çalıştırmak isteyenler

Çilingir KilitMesleğimizin Gerektirdiği Uzmanlıkta ve Yetki belgeli Çilingirleri bulmak maalesef Meslektaşlarımızın en büyük sıkıntısı durumunda. Yanınızda Çalıştırılan elemanların Gerekli yetki belgelerini taşımasının yanı sıra aynı zamanda Gerekli Terbiye ve ahlaki özellikleride edinmiş olması bizler için çok önemli ve vazgeçilmez şarttır.

Meslektaşlarımızın Çilingir Ustası ve Kalfası Araması ve bu uğurda doğru elemanı bulması oldukça sıkıntılı olduğundan aynız zamanda Bu mesleğe gönül vermiş ve meslekte ustalaşmış doğru usta ve  kalfaların maaşını zamanında veren ve kendine bir gelecek bulabileceği aynı zamanda bir güven hissedeceği Çilingir işi Aranması ve bulamaması bu makaleyi yazmamıza sebep oldu, Bu makaleyi okuyup sizde Çilingir Ustası ve Çilingir Kalfaları olarak Bir işe girmek istiyorsanız öncelikli olarak telefon veya mail yoluyla bizlere ulaşarak Gerekli kabiliyetlerinizi anlatıp yüzyüze görüşebilmemiz için randevu almanızda fayda vardır. Bunun için Gerekli bilgi ve Başvuruyu yapabileceğiniz kişi Barış Bey olup 0505 461 95 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sizlerde istanbul Anadolu yakasında Çilingir işi Arıyorum veya Çilingirim İş Arıyorum veya Anahtarcı İşi Arıyorum diye etrafınıza haber verdiyseniz bizler sizler için işçi arıyan meslektaşlarımızı tanıyor ve sizleri bu uğurda görüştürme imkanı sunuyoruz. İstanbulda Çilingir Arayan işyerlerinin çok olması ve Çilingir işi Arıyan Ustalar Kalfaların çokluğu nedeniyle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Çilingir İşi Arayan Kalfa ve Usta da olması gereken özellikler Kapı Açma (Kilitli ve Çekik) Kilit-Göbek Değiştirme, Oto Kapısı Açma , Hidrolik Montajı vb konularda Kendine güvenen İstanbulda Çilingir İşleri konusunda her işin altından kalkabilen Dürüst vesile olduğumuz işyerlerine bizleri mahcup etmeyecek çalışma arkadaşlarının bizlere 0505 461 95 99 veya 0535 738 51 65 numaralı telefondan ulaşıp bilgi almalarında fayda olacaktır.

Sizlere daha iyi bilgi verebilmemiz için baris@celikkapiservisi.com adresinden mail atıp bizlerle randevu alabilir, Adres bilgilerinizi ve çalıştığınız yerlerin bilgilerinide resminizle birlikte bu mail adresine göndermenizi rica ediyoruz.