Hırsızların Zorlandığı,En Sağlam Kapı Kilidi Hangisi?

Hırsızların Zorlandığı, En Sağlam Kapı Kilidi Var mı?

Hırsızların Zorlandığı,En Sağlam Kapı Kilidi için müşterilerimizden oldukça Fazla soru gelmektedir. Öncelikle Şunu belirtelim Size önereceğimiz Kilit ve Göbek modellerini bizzat Hırsızlık girişimi neticesinde açılmamaya ve zorlanmaya sebebiyet verdiği çok defa servis elemanlarımız tarafından görülmüştür.

Siz değerli müşterilerimize bir kaç maddede soru Cevap Yöntemi ve Görsel Anlatım Yoluyla net olmaya gayret edeceğiz…

  • Açılmayacak Kilit Sistemi veya Kapı Sistemi Var mı? 

Böyle bir soruya verilebilecek en net cevap : Kesinlikle Açılmayacak , Geçilmeyecek Kapı ve Kilit Sistemi yoktur. Sadece Hırsızın Vaktinden Çalan , Hırsızı Efor Sarfetmeye Yönlendirecek , oyalayacak , ses çıkarmasını tetikleyecek sistemler vardırki işte bütün mesele budur .

  • Kapım Çok Sağlam Yinede İyi Bir Kilit veya Barel Sistemi Taktırmalımıyım?

Unutulmamalıdır ki Hiç bir kapı üreticisi Kapısına Son derece Güvenilir Avrupa mensei Kilit Sistemi Takmaz (Bir kaç istisnai kapı markası dışında) çünkü bu üreticler için Kilit Mekanizmasıda bir maliyet oluşturduğundan müşterilerine özel seçenekler sunarak kilit Modelleri sunarlar, Siz istemeden kesinlikle üst düzey bir kilit sistemi monte etmezler kapılarınıza

  • Önerdiğiniz Kilit Sistemleri ve Barel Modelleri nelerdir ?

Önerdiğimiz ve Servis-Montajını  yaptığımız En Sağlam Kapı Kilidi  Modellerimiz Rb Locxis (Rana Kilit) ( İsrail Mensei) , Multilock Kilit, Keso Kilit, Kale Cec Modellerini Önerebiliriz.

Ayrıca Tüm ürünlerimizin Satışını Yaptığımız E Ticaret Sitemizde Tüm Ürünlerimizi Bulabilirsiniz

Konuya Geçmeden Önce Bilgilendirme Videosunu İzleyin Lütfen

1-Rb Locxis İsrail Mensei En Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit

En Sağlam Kapı Kilidi Modellerimizden Rb Locxis İsrail Mensei Maymuncukla Açılamayan anahtarı Sadece Sizin tarafınızdan kopyalanıp Kopyalama Kartı olmadan Çoğaltılamayan Dış Tarafında Tuzaklı , evin iç tarafında tuzaklı (Her iki Ölçüden tuzaklı olması Dünyada Tek) Tuzaklı Kısmı Kırıldıktan sonraki kısmı sadece matkap zorlaması ile açılabilen özel kilitlerimizin bütün modelleri mevcut olup Bu Kilitlerin Yetkili Servis ve Satışını yapmaktayız.

1-1 Dormakaba Gege Pekstra

Bu ürünümüz Hem Tuzaklı hem de Çelik Takviyeli olması sebebiyle tam bir fiyat performans Ürünüdür . Kapılara Monte edilirken Çelik Rozetli Takılması önem arz Eder Dormakaba Gege Pekstra Barel Anahtarı kopya edilemeyen , sadece Kopyalama kartı ile kopya Edilebilen Özel Güvenlikli Kilitlerimizdendir. Online Satış kanalımız olan Tekin Ticaret Online Satış Mağazamızdan Bütün Güvenlikli Barelleri Bulabilir ilgili videoları izleyip Dormakaba Gege Pekstra + barelimizle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. En Sağlam Kapı Kilidi Katogorimizde güvenerek tavsiye edeceğimiz barellerden biridir.

Dünyanın En Sağlam Barelleri

2-Kale Cec  En Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit

En Sağlam Kapı Kilidi olarak ikinci ürünümüz Kale CEC Anahtarı özel üretim ve Kale kapı Dahil her kapı ölçüsüne ayarlanabilen ölçülerle Sunulan Alt Bölüm Çelik Takviyeli Kalenin En son Teknoloji ile ürettiği Modeldir.Altta bulunan çelik takviyesi ürünün kalitesini diğer kale modellerine göre bir tık daha artırmıştır.

3- Multlock Özel Kanal Derin Tuzaklı Yüksek Güvenlikli En Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit 

En Sağlam Kapı Kilidi olarak üçüncü Modelimiz Multlock Özel Kanal ve Tuzak Kısmı Derin Bırakılmış ,266s Kanal  Dışardan müdahale ile sadece ön kısmı kırılıp geri kalan kısım ” dahada içerde ” bırakılmış maymuncukla açılamayan Çelik şifre Pimli en son teknoloji ile üretilmiş isveç Mensei Kilit Modellerimizdir.

266 S model Maymuncuk İle Açılmayan Kilit
Hırsızların İşi Bu Kilitle Zor!!!

4- Multlock Birbiri Ardına otomatik Şifre Değiştiren Yüksek Güvenlikli En Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit

Bu modelimiz özel bir model Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit olup maymuncukla açılmama özelliğinin yanı sıra Anahtar Kombinasyonu olan 3 ayrı farklı anahtarla 1 kilitte 3 kez şifre değiştiren modelimizdir.

Örnek vermek gerekirse İlk kilit takıldıktan sonra ilk kullanılacak anahtar Yeşil Başlı anahtardır. Bu Yeşil Başlı Anahtarın başına birşey gelmesi durumunda ( Kaybolması , Çalınması , Risk teşlik etmesi vb durumlarda) Yeşil anahtarı değilde , Sarı anahtarı kapınıza takıp 1 tur içerden ve dışardan çevirirseniz artık yeşil anahtarlar kapınızı açmayacak olup , sarı anahtarları kullanamaya devam edeceksiniz, şayet sarı anahtarı kaybetme vs risk durumunda kırmızı anahtarı takıp 1 tur çevirmeniz durumunda artık ne Yeşil Anahtar Nede Sarı anahtar kapınızı açmayacaktır. Artık sadece kırmızı anahtarı kullanacaksınız.

5- Multlock interactive Yüksek Güvenlikli En Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit

Yüksek Güvenlikli En Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit Bu model kilitlerimiz Maymuncukla açılamayan Sadece anahtar kart ile kopyalatabildiğiniz çelik şifre pimli özel kilitlerdir. Bütün kapı ölçülerine göre ölçüleri stoklarımızda mevcut olup bu model kilitlerimizin kapı ihtiyaçlarınıza göre servis yetkilisi arkadaşımızdan kapı resimlerini göndererek kapınıza en uygun kilidin belirlenmesini talep edebilirisiniz.

6- Keso RS-10 , Yarı Zırhlı, Tam Zırhlı Yüksek Güvenlikli En Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit

En Sağlam Hırsızların Açamadığı Kilit modellerimizden Keso Barel modelleri Çelik olup maymuncukla açılmayan modellerdir. Bu Modellerimiz Kapıların ölçülerine göre demonte olup ayarlanabilen , uzatılıp kısaltılabilen modellerdir.

Tüm bu modellerle ilgili teknik bilgi ve Servis Talep edebileceğiniz Çilingir Servisi  Teknik Ekibimizden servis talep edebilirsiniz.  Bu modellerimiz sizlere garanti kapsamında servis verebileceğimiz 2 yıl garantili özel ürünlerdir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Emin olun İstanbulda Gitmediğimiz İlçe , Semt , Mahalle Girmediğimiz Kapı Kalmadı 🙂 Bu kadar güzel insanın Daha albüme ekleyemediğimiz Kişilerin bir sebebi vardı… Bize “Güven”  istanbulun en güvenilir ve en tanınmış çilingir olarak iddialıyız. En iyi Kapı Kilitlerini En güvenilir markalarla birleştirip üzerine tecrübemizi sunuyoruz… Sizlere her zaman daha iyiyi güler yüzümüzle buluşturarak getiriyoruz…Güzel günlerde görüşmek üzere…