Kadıköy Çilingir (Kale Kilit) 0535 738 51 65

Kadıköy Çilingir

Kadıköy Çilingir olarak sizlere Çilingir servisi ve kilit Değişimi hizmetini Kadıköy Altıyol merkezli firmamızdan verilmekte olup sizlere kapı Kilit değişimi , Alarm sistemleri montajı ve Hısızlık sonrası yaşanmış tüm kapı kilit sorunlarının çözümü konusunda 7/24 destek vermektedir. Kadıköy Çilingir sorumlusu Burak Bey olup Kale Kilit Değişim ve servis işlemlerini istediğiniz Zaman dilimi içinde sunmaktadır. Kadıköy Kale Kilit Servis hizmetini sizlere bütün kale marka kilitlerin her ölçüsünü kapınıza getiriyoruz ve bütçenize ve güvenlik anlayışınıza göre uygun olan kilidin montajını yapıyoruz.

Her türlü kapı arızalarında ve kilit problemlerinde 7/24 Kilit ve kapı servisi vermekteyiz. Yapılan Tüm servislerimiz İşçilik ve malzeme garantisi altında yapılmakta ve ürünlerimiz isviçre mensei ve israil mensei olmakla birlikte Türkiyede büyük bir pazar payına sahip Kale kilit Kullanılmaktadır.

Kadıköy Çilingir Dierre Kilit Servisi ve Satışını da yapmakta olup sunduğumuz kilit modelleri birebir orjinal dierre İtalyadan gelen ürünlerdir. Kadıköy bölgesinin her noktasına ulaşan servis ağında Kadıköy Çilingir bölgemizde Kadıköye bağlı Birçok semte servis yapmaktayız. Kadıköyde Servisi olan semtlerimiz Aşağıda sıralanmıştır.

Moda Çilingir

Kadıköy Moda Çilingir Moda bölgesinde Çilingir Hizmeti , Kapı Tamiri , Çelik Kapı servisi veren firmamızda Moda Kale Kilit Kilit modellerini ve Kadıköy Moda Multlock Servisi hizmetini bulabilirsiniz. Kadıköy Çelik Kapı Tamiri ve ayar hizmetlerinin hepsini firmamızda bulabilirsiniz.

Feneryolu Çilingir

Feneryolu Çilingir Kadıköyün semtlerinden olan Feneryolunda kapılarınızla alakalı bütün tadilatlarınızı yapıyoruz. Feneryolunda Marmara üniversitesine Yakın olan iş yerimizde Yeni Taşındığınız evlerin kilitlerini değiştirip yeni nesil kopyalanamaz Anahtar modellerinden tavsiye ediyoruz. Neden Kopyalanmaz anahtar taktırmalıyım derseniz ?Anahtarınızın size özel olması ve maymuncuk ile açılmaması sebebiyle 266 S Kanal Göbek çeşitlerimiz Yüksek güvenlik Sağlamaktadır. Feneryolu Çilingir olarak Kale kilit markasının satışını yapmaktayız. Kale kilidin özel seri Anahtarı Cec Modelini tavsiye ediyor ve kullanımlarda Herhangi bir sorun teşkil etmediği görülmüştür.Kadıköy Çilingir Merkezimizde Tüm Kilit Modellerinin tedarikini yapabilirsiniz.

Kalamış Çilingir

Kalamış Çilingir , Kalamış’ta Yeni yapılan sitelerde kentsel dönüşümden sonra Yangın Kapılarında bir çok işlem yaptık , Kadıköy Çilingir olarak Kalamış Yangın Kapı Kilitlerinin Tüm Modellerini Yapıyoruz, özellikle yangın ve deprem yönetmeliğine uygun Yangın Kapısı Emniyet Millerinin montajını kapınıza uygun bir şekilde montajını yapmaktayız. Kadıköy Çilingir Servisi hizmetini Kalamış bölgemizde Sinan bey vermekte olup 0505 461 95 99 numaradan servis hizmeti alabilirsiniz.

Parmak İzli Kilit Sistemleri

Kadıköy Çilingir olarak kapılarınıza Kolaylık sağlıyoruz. Anahtarsız Parmağınızı okutarak giriş çıkış yapabileceğiniz Parmak izli Kilit Sistemleri takıyoruz ünitelerin montajını 3 saat içinde gerçekleştirip çelik veya ahşap kapılarınıza rahatlıkla montajını gerçekleştiriyoruz. Kalamış Parmak izli Kilit sistemi ve Fenerbahçe Parmak izli Kilit sistemlerinin tüm bayiliklerini yapıyor ve kapılarınıza muntazam işçilikle montajını gerçekleştiriyoruz. Parmak izli Kilit Sistemlerinin en faydalı tarafı anahtar taşımayı veya anahtarı kapının üstünde bırakma riskini azaltıyor. Bir çok yakınınızın ve tanıdığınızın parmağını okutarak işlem yaptığımızda artık çelik veya ahşap kapıları açarken zorlanmadan rahatlıkla çalıştığını göreceksiniz. Kadıköy Çilingir servisi hizmetimizde bu ürünlerin tüm modellerini görebilirsiniz.

Suadiye Çilingir

Kadıköy Çilingir Olarak Kadıköyün bütün semtlerinde servis yapıyoruz. Özellikle Suadiye bölgesinden son zamanlarda artan hırsızlıklardan sonra yangın kapılarını güçlendirme ve ana çelik kapıya yeni nesil emniyetli kilit sistemleri Taktırma konusunda yoğun talep almaktayız. Suadiye Çilingir Servisi Olarak Suadiye Yangın Kapı Kilitlerinin her çeşidini firmamızda barındırıyoruz. Üste gözüken bütün yangın kapı kilitlerini yangın Kapılarına uygulama yapıyor ve servis yetkilimiz tatbiki olarak ana kapıda ve yangın kapısında ürünlerimizin tanıtımını yapmaktadır. Suadiye Kale Kilit Bayii olana firmamız aynı zamanda Kale Anahtarcılar Klubü üyesidir.Suadiye Çelik Kapı Tamiri konusunda uzman bir ekip ile çalışmakta olup yetkili Çalışanımıza zarar görmüş yıpranmış veya hırsızlık sonucu zorlanmış kapılarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli olmaktadır. Suadiye Parmak İzli Kilit Sistemleri ve Suadiye Kilit Değişimi Servisinide yine suadiye Taşlıçeşme sokaktaki ofisimizde bulabilirsiniz.

Kızıltoprak Çilingir

Kadıköy Çilingir Servisinde en yoğun olarak servis verdiğimiz noktalardan biriside Kızıltoprak Çilingirdir. Kızıltoprak bölgesinde yeni taşındığınız evlerin kilitlerinin değişimi kapı ayarlarını ve dişital şifreli geçiş sistemlerinin kurulumunu ve servisliğini yapmaktayız. Kızıltoprak Kale Kilit ve Kızıltoprak Multlock Kilit servisliğinide yapan firmamızda her çeşit kilit modelini garantili servis ağı ile bulabilirsiniz.

Kızıltoprakta yangın kapılarınızın kilitlerinin güçlendirilmesi ve kilit mekanizmalarının montajı işlemlerinide 7/24 bulabilirsiniz.

Kadıköy Koşuyolu Çilingir

Kadıköy Çilingir Daha önce çok kez Koşuyolu servisliğini yaptığımız Kale kilit ve Multlock Kilit markalarının sıklıkla taktığımız bir markamızdır. Koşuyolu Çilingir firmamızda Koşuyolu Kale kilit ve Koşuyolu Multlock kilit markalarını bulsbilirsiniz ayrıca Koşuyolu Yangın Kapısı Emniyet Kilidi çeşitlerimizi ve güvenlik sistemlerimiz mevcuttur. Firmamız Kale Alarm sistemleri Koşuyolu Bayi ve Pronet alarm sistemleri koşuyolu Bayii olmakla birlikte 2 alarm sistemimizden ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Kadıköy Caddebostan Çilingir

Kadıköy Çilingir Kale Kilit ve Dierre Kilit servisliğini yapmakla birlikte Caddebostan Çilingir olarak sizlere caddebostan Plajyolu Sokakta Çilingir hizmeti vermekteyiz. Plajyolu Sokak ve civarında bir çok kentsel dönüşüm merkezinde bulunan bir lokasyon olan caddebostan yeni yapılan bir çok binada yangın kapılarına Kapı Güçlendirme ve kilit seçeneklerimiz mevcuttur. Caddebostan Çilingir Servisi olarak kapılarınıza Maymuncuk ile açılmayan özel ürünler takmakta olup bu konuda 7/24 teknik destek ve bilgi alabileceğiniz whatsupp numaramız 0535 738 51 65 Burak bey destek sağlamaktadır.