Kale Alarm Sistemi

Kale Alarm Sistemi

Kale Alarm Sistemlerimiz 63 yıllık Kale Kilit Tecrübemizi Yeni Oluşumumuz olan Kale Alarm Sistemleri ile taçlandırdık. Kale Alarm Sistemleri Kale Alarm Merkezi dahilinde kontrol altında tutulan 7/24 Polis , İtfaiye , Ambulans desteğini 1 buton ile kontrol altında tuttuğumuz sistemlerdir.

Kale Kilit Güvencesi altındaki Alarm Haber Alma Merkezi destekli sistemlerimiz Kurulumu ve montajı kendi bünyemizde olup sadece 1 gün içinde kuruluma hazır hale getiriyoruz. Kale Alarm Sistemi Türkiye çapında yaygın ağı sayesinde internet üzerinden ücretsiz keşif formu doldurarak veya Telefon yolu ile ulaşarak 7/24 Hizmet Talep Edebilirsiniz.

Kale Alarm Sistemi Fiyatları

Kale Alarm Sistemi Fiyatları itibari le şu an piyasada olan en ucuz alarm sistemleri konumundadır. Sistemlerimizi kurmadan önce ücretsiz keşif avantajımız ve kampanya dönemlerinde denk gelen ücretsiz montaj fırsatlarımızda sizlere özel avantaj paketlerimizi mutlaka bilgi hattımızdan öğrenebilirsiniz. Kapı Alarmı konusunda sektörün lider firmaları arasında yer alan kale alarm sistemleri size özel ekonomik çözümler sunmaktadır. Öncelikle Keşif ile belirlenen fiyatlandırmada 59tl + Kdv tutarlarından başlayan fiyatları satın almalar takip etmektedir. Satın alma fiyatlarımızda dedektör adeti ve manyetik kontak sayısına göre 1500 TL den başlamakta olup sizin ve güvenliğinizin durumuna göre değişmektedir.

 

 

Kale Alarm Sistemi Bayileri Nerede?

Kale Alarm Sistemi bayileri İstanbulun her semtinde olmakla birlikte Anadoluda ve Avrupa yakasında bir çok bölgede montaj ve Keşif işleminde bulunmaktadır. Kale alarm sistemi 7/24 ulaşım sağlayacağınız genel merkezimizin dışında bayiler arasında ücretsiz keşif için direk başvuru yapabilirsiniz. Genel Merkezi Acıbadem Kale Alarm sistemleri bayisi olan Tekin Güvenlik Sistemleri firmasında ayrıca Ataşehir Kale Alarm Sistemleri bayiliği olup dilerseniz bu birimlerimizden de ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Kale Alarm Sistemleri Telefon Numaraları

Kale Alarm Sistemleri Telefon Numarası acil mobil hatlarımızdan veyahut sabit hattımız olan 0216 340 40 20   , 0216 629 01 41 den veyahut mobil hatlarımız 0505 461 95 99 dan ulaşabilirsiniz. sistemler hakkında detaylı bilgi alabilir , sistemler hakkında teknik bilgi sorabilirsiniz. Daha önce bir alarm sisteminiz var ise bu alarm sistemini Kale Alarm Sistemleri haber alma merkezimize yönlendirebilir aylık çıkan abonelik ücretlendirmesinde de daha uygun fiyatlandırma çıkabilir.

Kale Alarm Sistemleri içeriği Nedir?

Kale Alarm sistemleri içeriğinde Kale Siren , (Ana kapının üstüne Takılan) Kale şifre Paneli (Sistemi Aktif ve İnaktif etmeye yarayan Tuş Takımı) Ana Çelik Kapıya Takılan Manyetik Kontak , Hol veya Farklı bir odaya takılan Hareket Sensörü Bu sistemlere ilaveten ekstra ilaveten herhangi bir noktaya ekleteceğiniz manyetik kontak ve hareket sensörü sayısını artırabilir veya azaltabilirsiniz. Sizlerde bu eşşiz kalitede güvenlik sistemine 1 günde sahip olmak isterseniz ücretsiz keşif için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.